Menu
Your Cart

Thermo radiátor IQ-S 5

Thermo radiátor   IQ-S 5
Thermo radiátor   IQ-S 5
-7 %
Thermo radiátor   IQ-S 5
Thermo radiátor   IQ-S 5
Thermo radiátor IQ-S 5
Tovar v akcii
Tovar za akčnú cenu
165,77€
154,88€
Bez DPH: 128,00€
  • Stav skladu: Skladom
Predané 0
Produkt si prezrelo 11108

Thermo radiátory IQ-S  IQ-S5

Thermo radiátory IQ-S sú úplne bezúdržbové. S ich prevádzkou nie sú spojené žiadne ďalšie náklady, ako u iných vykurovacích systémov (napr. Pravidelné revízie, čistenie spalinových ciest, a pod.).
Thermo radiátory IQ-S možno použiť vo všetkých typoch stavebných konštrukcií. Od murovaných, cez železobetónové konštrukcie, sendvičové drevostavby, po drevené drevenice. Možno ich použiť aj v starých kamenných stavbách a v budovách sa sadrokartónovými priečkami. vhodné nielen ako hlavný vykurovací systém, ale aj ako sekundárny zdroj vykurovania či na prikurovanie.
U novostavieb a nízkoenergetických či pasívnych domov predstavujú v kombinácii s fotovoltaickými panelmi ideálne riešenie moderného vykurovania s veľmi nízkymi prevádzkovými aj obstarávacími nákladmi a nulovými nákladmi na údržbu.

Základ radiátora tvorí vykurovací karbónový termočlánok, ktorý rýchlo a efektívne ohrieva hliníkové telo radiátora a šíri teplo do priestoru štandardným konvenčným spôsobom (prirodzený ohrev vzduchu). Ultra tenké telo radiátora so štýlovým dizajnom zaisťuje rýchle rýchle a rovoměrné vyhriatie celého priestoru. Úplne tichá prevádzka.

O Vašu tepelnú pohodu a úspornú prevádzku sa stará integrovaný programovateľný termostat s LCD displejom. Nastavenie a programovanie termostatu je jednoduché a intuitívne. Termostat je možné používať v manuálnom režime a teplotu upravovať pomocou tlačidiel +/-, alebo môžete zvoliť automatický režim s individuálne nastaviteľným týždenným programom. Termostat má veľmi vysokú presnosť +/- 0,2 ° C. Ak v miestnosti klesne teplota o 0,5 ° C pod nastavenú hodnotu termostatu, radiátor sa automaticky zapne, dohreve teplotu v miestnosti na nastavenú hodnotu a potom sa opäť vypne.

Termostat je tiež vybavený funkciou detekcie otvoreného okna. Tá v prípade otvorenia okna radiátor automaticky prepne do úsporného režimu, aby nedochádzalo k zbytočným tepelným stratám. Túto funkciu môžete ľubovoľne zapnú alebo vypnúť. Termostat možno elektronicky uzamknúť proti nežiaduce manimupaci.

Vďaka hliníkovému telu majú radiátory veľmi nízku hmotnosť. Manipulácia s radiátormi je preto veľmi jednoduchá. Súčasťou balenia sú montážne konzoly pre zavesenie na stenu. Za príplatok 26, EUR + DPH  možno objednať plastové nohy s kolieskami a radiátor potom môžete postaviť voľne v priestore. Radiátory IQ-S majú metrový pripojovací kábel vyvedený vzadu, v pravej spodnej časti radiátora, sa zásuvkovú vidlicou.
Thermo radiátory IQ-S sú úplne bezúdržbové. S ich prevádzkou nie sú spojené žiadne.

Orientačná kalkulačka príkonov thermo radiátorov IQ-S: Thermo radiátory IQ-S
Obytné miestnosti, kancelárie, apod.            40 W / m3
Predsiene, technickej miestnosti, a pod.       25 W / m3
Chodby, WC                                                        30 W / m3

Thermo radiátory IQ-SKúpeľne                                                               45 W / m3

Dôležité upozornenie:
Ak máte na elektrickom okruhu, na ktorý budete radiátor pripájať, dvojtarifnú spínanie HDO signálom a chcete používať programové funkcie termostatu, je nutné dvojtarifnú riadenie HDO signálom vyblokovať, inak bude dochádzať k strate nastavených funkcií (k strate dôjde po 30 min. Od odpojenie el. prúdu). Prípadne môžete použiť funkciu vzdialeného ovládania cez externý (nezávislý) termostat.
Ak budete pri radiátore používať iba funkciu manuálneho nastavenia teploty (+/-) bez ďalšieho programovaného nastavenia, stačí iba aktivovať funkciu REM a nastavenej teploty pre comfortné a Eco režim zostanú uložené v pamäti aj pri dlhodobom odpojení od el. siete.

Technické parametre
Hmotnosť 3,9 Kg
krytie IP24
rozmer Š x V x H 45 x 42 x 10 cm
Výkon 500W

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Update cookies preferences