1. Solárne LED svietidlá
  2. Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 40 POWER plus

Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 40 POWER plus

  • Kód produktu: IQ-PROFI - ISL 40 POWER
  • Dostupnosť: Na objednánie
  • Doba dodanie 1-3 dní
Tovar v akcii
  • 1 293,49€ s DPH, běžná cena 1 386,66€, ušetříte 93€

  • Bez DPH: 1 069,00€

Štítky: Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISL 40 POWER

Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 40 POWER plus

Svietidlá IQ-ISSL power s kombinovaným solárnym a záložným 230V napájaním a polohovateľným solárnym panelom.

Hľadáte ekonomický zdroj verejného osvetlenia? Potrebujete svetlo v miestach, kde nie je elektrické vedenie? Potrebujete osvetliť komunikáciu, námestie, park, záhradu, firemné areál či ďalšie vonkajšie priestory? Máme pre Vás skvelé riešenie - solárne LED vonkajšie svietidlá IQ-PROFI. Vďaka nim získate dostatočný zdroj svetla, ktorý svieti úplne ZADARMO.

Svietidlo má napájací kábel 230V / 50Hz. Primárne berie energiu z batérie napájané solárnym panelom. Ak však dôjde k medznému zníženiu kapacity batérie (napr. Z dôvodu dlhodobo nízkej slnečnej aktivity alebo inverzie), prepne sa riadiaca jednotka zo solárneho na elektrické napájanie. Ako sa potom znovu dostatočne dobije kapacita batérie, svietidlo sa znovu automaticky prepne na solárne napájanie.

Svítidla s označením POWER mají kombinované solární a elektrické napájení 230V/50Hz. U svítidla je baterie primárně napájena solárním panelem, pokud však dojde k meznímu poklesu napětí v baterii (např. z důvodu nízké sluneční aktivity nebo inverze), řídící jednotka automaticky zapne elektrické napájení 230V/50Hz. Jakmile se baterie dostatečně nabije, svítidlo se opětovně automaticky přepne na solární napájení. Tento typ svítidel je nyní podporován EU pro snížení energetické náročnosti veřejného osvětlení.

Solárne vonkajšie svietidlo so senzorom

Solárne LED svietidlá IQ-ISSL sú určené pre oblasti s ročným slnečným svitom 1300 - 1700 hod. Čechy a Slovensko majú priemerne 1450 slnečných hod. / Rok. Svietidlá IQ-ISL sú tak pre naše územie vyhovujúce.
Solárne LED svietidlá IQ-ISSL majú výkonný solárny panel, silnú dobíjacie LI-FE batériu, LED svetelnú technológiu, inteligentný riadiacu jednotku s MPPT radičom a súmrakový + pohybový senzor. Solárny panel je integrovaný do hornej časti svietidla.
Svietidlá IQ-ISSL používajú solárny panel s patentovaným systémom napájania SOLAR / ISSL (inteligent solar system light), tj. Spracovanie solárnej a tiež svetelnej energie, ktorá nabíja integrovanú LI-FE batériu. Svietidlá sa tak aspoň čiastočne nabíja aj za jasných dní s nízkym slnečným žiarením. Väčšina ostatných výrobcov doteraz používa bežné solárne panely so štandardným systémom napájania. Svietidlá so systémom solar / ISSL sú tak mimoriadne výkonná, kvalitné a cenovo dostupná svietidlá!

Možnosť použitia

Vonkajšie svietidlá je možno použiť ako verejné pouličné osvetlenie v mestách, obciach, firemných areáloch, v parkoch a veľkých záhradách, osvetlenie komunikácií, prechodov pre chodcov, parkovísk, detských ihrísk, štadiónov, apod. Veľmi rýchla návratnosť investície! Prevádzková životnosť svietidla 25 - 30 rokov.

Návod na použitie

Pred uvedením do prevádzky vystavte svietidlo min. po dobu 12 hod. intenzívnemu slnečnému a svetelnému žiareniu tak, aby došlo k plnému nabitie a naformátovaní kapacity lítiové batérie. Po nabití batérie do 100% stave stlačte tlačidlo ON / OFF (Push Button), čím uvediete svietidlo do aktívneho stavu. Svietidlo začne pracovať v automatickom režime.

Jednoduchá inštalácia

Inštalácia svietidiel je veľmi jednoduchá. Svietidlo uchytíte na stožiar alebo stenu budovy pomocou priložených montážnych konzol. Potom stlačíte tlačidlo ON / OFF a svietidlo začne pracovať v plne automatickom režime bez nutnosti akéhokoľvek ďalšieho zásahu. Umiestniť na slnečné miesto, mimo tieň z okolitých budov či porastu. Optimálna orientácia solárne panelu je na juhozápad. Solárny panel je možné vďaka kĺbovému systému variabilne prispôsobiť pre čo najvyššiu absorpciu slnečného žiarenia.

Svetlá majú Certifikáty -   CE, ROHS, ISO9001

Prvýkrát, keď vybalíte solárne svetlo, necháte dobiť batériu aspon 12 hodín, potom zapnete svetloON/OFF a pripevníte tak, aby bolo smerované vždy na juhozápad!!!

Videa


Ďalšie technické informácie:

Ak bude svietidlo dlhšiu dobu bez slnečného a svetelného žiarenia a uložená el.energie v batérii klesne na minimálnu úroveň, svietidlo sa tejto situácii automaticky prispôsobí a zablokuje prechod do plného výkonu. Svietidlo potom svieti len v úspornom tlmenom režime.

Prevádzková životnosť svietidla je cca 25 rokov. V priebehu tejto doby bude nutné meniť iba vnútorná batéria Li-Fe. Životnosť batérie je viac ako 2 tis. nabíjacích cyklov (cca 5 rokov) podľa prevádzkových a klimatických podmienok. Cena novej batérie je aktuálne od 60, -EUR (IQ-ISL 15W) do 150, EUR u najsilnejšieho modelu IQ-ISL 60W (uvedené ceny bez DPH). Predpokladáme, že s technologickým vývojom bude cena batérií postupne klesať, alebo sa bude zvyšovať ich výkon a životnosť.

Optimálna teplota pre nabíjanie lítiovej batérie je 0 ° C ~ + 60 ° C. Pracovná teplota je u nových modelov 2016 -25 ° C ~ +65 ° C. V zimnom období solárny panel ohrieva vnútornú časť svietidla, vnútorná teplota svietidla je tak vždy vyššia , než Ak je teplota v okolí svietidla. Vďaka tomu dochádza k nabíjanie lítiovej batérie aj za mrazivých teplôt. V lete naopak dochádza k ochladzovaniu vnútornej časti svietidla odvodom tepla cez odvetrávacie mriežky.

Ak je pred uvedením do prevádzky správne naformátovaná batérie, tak je svietidlo takmer bezúdržbové. Povrch solárneho panelu sa čistí prirodzene dažďom, snehom a kondenzáciou vzdušnej vlhkosti.

Všetky hlavné komponenty svietidlá sú meniteľné. Ak by došlo k čiastočnému poškodeniu svietidlá z dôvodu vandalizmu alebo živelných udalostí, nie je nutné meniť celé svietidlo, ale iba poškodené komponenty (LED svetelný panel, solárny panel, pohybová a Súmrakové čidlá, batérie, elektronika s MPPT radičom a indukčným systémom, hliníkové telo svietidla ).

Pevnosť povrchu solárneho panelu je testovaná na mechanickú záťaž zodpovedajúcu ľadovým krúpom o priemere 4 - 6 cm.

LED solární PROFI venkovní svítidla IQ

Technické parametre
Baterie Lithium battery, 12.8V, 27AH
Certifikáty CE, ROHS, ISO9001
Doba nabíjania 8 - 10 hod
Doba osvetlenia pri plnom nabití batérie až 36 hod. pri 50% svetelnom výkone, až 18 hod. pri 100% svetelnom výkone
Farba svetla studená bílá (cool white)
Hmotnosť 18,0 kg
inštalačná výška 5 - 7 m
krytie IP 65
Materiál zliatina hliníka
Pohybový senzor ÁNO, dosah 10-18 m podľa výšky zavesenie
Solárny panel 18V, 60W, monocrystalline , SOLAR / ISL
Využitie štandardné Verejné pouličné osvetlenie v mestách, obciach, firemných areáloch, v parkoch a veľkých záhradách, osvetlenie prechodov pre chodcov, pred školou, škôlky, miesta s intenzívnym výskytom chodcov, apo
Výkon 40 W, 5200 Lm, Bridgelux chip
Rozmer 1130 x 300 x 150 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

-7%
SLEVA
Solárne LED svietidlo HOME IQ H1702

Solárne LED svietidlo HOME IQ H1702

 Na objednánie

31,46€ 35,09€ Bez DPH: 26,00€

Detail produktu
-7%
SLEVA
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 POWER plus

Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 POWER plus

 Na objednánie

896,61€ 953,48€ Bez DPH: 741,00€

Detail produktu
-7%
SLEVA
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 mini

Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 mini

 Na objednánie

258,94€ 290,40€ Bez DPH: 214,00€

Detail produktu