Menu
Your Cart

Ozonový generátor IQ-OZ 1

Ozonový generátor IQ-OZ 1
Ozonový generátor IQ-OZ 1
Ozonový generátor IQ-OZ 1
-3 %
Ozonový generátor IQ-OZ 1
Ozonový generátor IQ-OZ 1
Ozonový generátor IQ-OZ 1
Ozonový generátor IQ-OZ 1
Tovar v akcii
Tovar za akčnú cenu
477,95€
465,85€
Bez DPH: 385,00€
  • Stav skladu: Skladom
Predané 2
Produkt si prezrelo 3779

Ozonový generátor IQ-OZ 1

Priemyselný ozónový generátor IQ-OZ 1 je určený pre domáce a priemyselnú dezinfekciu a sterilizáciu. Generovaný ozón má veľmi silné oxidačné a sterilizačné vlastnosti. Rýchlo a efektívne zničí všetky vírusy, baktérie, roztoče, parazity, plesne a všetky ďalšie škodlivé patogény, ktoré sa v dezinfikovanom priestore nachádza. Okrem iného tiež veľmi účinne likviduje chrípkový vírus, vírus hepatitídy, SARS, COVID-19, H1N1, atď. Všetko dokonale dezinfikuje, sterilizuje a vyčistí vzduch.
Ozónový generátor IQ-OZ 1 slúži na dezinfekciu a sterilizáciu domácností, kancelárií, zdravotníckych zariadení, školských učební, telocviční, reštaurácií, hotelových izieb a ubytovacích zariadení, priemyselných a komerčných priestorov, verejných toaliet, interiérov osobných i úžitkových vozidiel, autobusov a prostriedkov hromadnej dopravy , apod. Dezinfikujú celý priestor a všetky v ňom umiestnené vybavenia.

Generovaný ozón z prístrojov IQ-OZ tiež odstraňuje pachy. Možno ich preto použiť na elimináciu všetkých nepríjemných pachov, ktoré vznikajú v spracovateľskom priemysle, v živočíšnych chovoch, v kuchyniach, reštauráciách, apod. Sterilizuje a rozkladá oxid uhoľnatý, oxid uhličitý, amoniak, styrén, dimetylsulfoxid, dimetylacetamid, formaldehyd, benzén, toluén a ďalšie škodlivé výpary z farieb alebo chemicky ošetrených materiálov a zápach cigaretového dymu.

Je tiež vhodné aj pre dezinfekciu a detoxikáciu potavin. Balených i nebalených. Odstráni z nich nielen všetky vírusy a baktérie, ale aj zvyšky pesticídov a toxínov, ktoré môžu obsahovať. Prístroj stačí umiestniť do priestoru kde sa potraviny nachádzajú alebo prístroj priložiť čo najbližšie k prístroju a zapnúť 2-3 minútový dezinfekčný cyklus.

Dezinfekcia ozónom je šetrná nielen k danému priestoru a v ňom umiestneným predmetom, ale predovšetkým tiež k životnému prostrediu, pretože ozón sa po použití v podstate premení späť na kyslík. Polčas jeho rozpadu a opätovné premeny na kyslík je cca 20 - 30 minút po ukončení dezinfekčného cyklu. Po uplynutí tejto doby sa v danom priestore výrazne zvýši hladina kyslíka vo vzduchu a bude tu príjemne čerství a čistý vzduch.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  


Popis procesu dezinfekcie ozónom:

Do priestoru, ktorý chcete dezinfikovať, bezpečne postavte ozónový generátor. Pri dezinfekcii interiéru vozidiel umiestnite prístroj na podlahu vozňa, ideálne za predné sedadlá a sklopte operadlá zadných sedadiel, aby ozón prenikol aj do batožinového priestoru. Ak máte prístroj IQ-OZ4 alebo IQ-OZ5, tak prístroj nemusíte vkladať do vozidla, ale cez pootvorené bočné okienko Vsunuté do interiéru vozidla prúdovou hadicu.

Potom vložte pripojovací šnúru do el. zásuvky a prístroj zapnite tlačidlom ON / OFF. Na časovom spínači nastavte požadovaný čas dezinfekčného cyklu (väčšinou 1 - 60 minút) podľa veľkosti daného priestoru a miery jeho kontaminácie. Po tej prístroj začne generovať ozón a obsluha opustí dezinfikovaný priestor.

Počas dezinfekčného cyklu sa nesmie v danom priestore nachádzať žiadne osoby ani domáce či chovné zvieratá. Po dokončení dezinfekčného cyklu sa prístroj sám vypne. Do dezinfikovaným priestoru vstupujte bez ochrany dýchacích ciest najskôr 40 minút po ukončení dezinfekčného cyklu. Potom je odporúčané daný priestor aspoň na 10-15 minút vyvetrať.

Technické parametre
Certifikáty CE, ROHS
Hlučnost 48dB
Hmotnosť 1,8Kg
Max. veľkosť dezinfikovaného priestoru 150 m2 / 370 m3
napájanie 230V / 50Hz
Nastaviteľný časový interval dezinfekčného cyklu 1 - 60 min
príkon 95W
Rozmer D x Š x V 200 x 130 x 130 mm
Rýchlosť prúdenia vzduchu vnútorný ventilátora 225 m3 / hod
Typ časovača mechanický otočný
Výkon ozonového generátoru 24g / hod

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Update cookies preferences