Menu
Your Cart

Ozonový generátor IQ-OZ 2

Ozonový generátor IQ-OZ 2
Ozonový generátor IQ-OZ 2
Ozonový generátor IQ-OZ 2
Ozonový generátor IQ-OZ 2
-2 %
Ozonový generátor IQ-OZ 2
Ozonový generátor IQ-OZ 2
Ozonový generátor IQ-OZ 2
Ozonový generátor IQ-OZ 2
Ozonový generátor IQ-OZ 2
Tovar v akcii
Tovar za akčnú cenu
528,77€
519,09€
Bez DPH: 429,00€
  • Stav skladu: Skladom
Predané 0
Produkt si prezrelo 2821
Priemyselný ozónový generátor IQ-OZ 2
je určený pre domáce a priemyselnú dezinfekciu a sterilizáciu. Generovaný ozón má veľmi silné oxidačné a sterilizačné vlastnosti. Rýchlo a efektívne zničí všetky vírusy, baktérie, roztoče, parazity, plesne a všetky ďalšie škodlivé patogény, ktoré sa v dezinfikovanom priestore nachádza. Okrem iného tiež veľmi účinne likviduje chrípkový vírus, vírus hepatitídy, SARS, COVID-19, H1N1, atď. Všetko dokonale dezinfikuje, sterilizuje a vyčistí vzduch.

Ozónový generátor IQ-OZ 2 slúži na dezinfekciu a sterilizáciu domácností, kancelárií, zdravotníckych zariadení, školských učební, telocviční, reštaurácií, hotelových izieb a ubytovacích zariadení, priemyselných a komerčných priestorov, verejných toaliet, interiérov osobných i úžitkových vozidiel, autobusov a prostriedkov hromadnej dopravy , apod. Dezinfikujú celý priestor a všetky v ňom umiestnené vybavenia.

Generovaný ozón z prístrojov IQ-OZ tiež odstraňuje pachy. Možno ich preto použiť na elimináciu všetkých nepríjemných pachov, ktoré vznikajú v spracovateľskom priemysle, v živočíšnych chovoch, v kuchyniach, reštauráciách, apod. Sterilizuje a rozkladá oxid uhoľnatý, oxid uhličitý, amoniak, styrén, dimetylsulfoxid, dimetylacetamid, formaldehyd, benzén, toluén a ďalšie škodlivé výpary z farieb alebo chemicky ošetrených materiálov a zápach cigaretového dymu.

Je tiež vhodné aj pre dezinfekciu a detoxikáciu potravín. Balených i nebalených. Odstráni z nich nielen všetky vírusy a baktérie, ale aj zvyšky pesticídov a toxínov, ktoré môžu obsahovať. Prístroj stačí umiestniť do priestoru kde sa potraviny nachádzajú alebo prístroj priložiť čo najbližšie k prístroju a zapnúť 2-3 minútový dezinfekčný cyklus.

Dezinfekcia ozónom je šetrná nielen k danému priestoru a v ňom umiestneným predmetom, ale predovšetkým tiež k životnému prostrediu, pretože ozón sa po použití v podstate premení späť na kyslík. Polčas jeho rozpadu a opätovné premeny na kyslík je cca 20 - 30 minút po ukončení dezinfekčného cyklu. Po uplynutí tejto doby sa v danom priestore výrazne zvýši hladina kyslíka vo vzduchu a bude tu príjemne čerství a čistý vzduch.

Popis procesu

Technické parametre
Certifikáty CE, ROHS
Hlučnost 52dB
Hmotnosť 3,8Kg
Max. veľkosť dezinfikovaného priestoru 220 m2 / 550 m3
napájanie 230V / 50Hz
Nastaviteľný časový interval dezinfekčného cyklu 1 - 60 min
príkon 132W
Rozmer D x Š x V 303 x 204 x 184 mm
Rýchlosť prúdenia vzduchu vnútorný ventilátora 295 m3 / hod
Typ časovača mechanický otočný
Výkon ozonového generátoru 16g / hod

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Update cookies preferences