Menu
Your Cart

Karbonový infražiarič IQ STAR H Vertical black

Karbonový infražiarič IQ STAR H Vertical black
Karbonový infražiarič IQ STAR H Vertical black
Novinka
Karbonový infražiarič IQ STAR H Vertical black
Karbonový infražiarič IQ STAR H Vertical black
Karbonový infražiarič IQ STAR H Vertical black
220,22€
Bez DPH: 182,00€
  • Stav skladu: Skladom
Predané 0
Produkt si prezrelo 1053

Karbonový infražiarič IQ STAR H Vertical black

Regulovateľný vykurovací výkon - 2 stupne 750 / 1500W W, Diaľkový ovládač. Využitie vnútorné i vonkajšie , ale  nie do vlhka.

Skvelý pomer: cena - výkon - TOP kvalita a luxusný dizajn. Vertikálna poloha je nenáročná na priestor.

Krytie : IP 44

Infražiariče odporúčame chrániť  vhodnou prepäťovou ochranou !!!

Karbónový infražiarič IQ-STAR H Vertical predstavuje spojenie najmodernejšej vykurovacej technológie s luxusným minimalistickým dizajnom, ktorého základom je štíhle elipsovité telo infražiariča a malý, pritom však veľmi stabilný podstavec. Celé telo infražiariča je vyrobené z antikoróznej zliatiny. To všetko robí z tohto infražiariča atraktívny produkt tej najvyššej kvality, ktorý je navyše za skvelú cenu.

Dlhá vykurovacia trubica s nanofikovaným karbónovým vláknom as prevádzkovou životnosťou až 10 tis. prevádzkových hodín rovnomerne šíri teplo do okolitého priestoru. Väčšia dĺžka trubice znamená oveľa širšie pokrytie vykurovanej plochy, ako je to pri iných typoch infražiaričov. Pocitovo tak docielime oveľa vyšší tepelný výkon, ako je skutočný príkon. Dá sa tak povedať, že pri minimálnej spotrebe el. energie získate maximálny pocit tepla.

Infražiarič IQ-STAR H Vertical je možné ovládať manuálne v hornej časti infražiariča alebo pohodlne pomocou diaľkového ovládača. Možnosť nastavenia dvoch vykurovacích výkonov: 750W alebo 1500W. Pomocou diaľkového ovládača môžete tiež nastaviť automatické časové vypnutie v rozmedzí 1-24 hod. V interiéri sa používa na prikurovanie v obytných miestnostiach. Veľmi časté je použitie v kanceláriách, showroomoch, dielňach, prevádzkach, skladových halách a pod. Využívajú ho tiež chalupári po príchode do studenej, premrznutej chaty či chalupy, než sa im podarí poriadne rozkúriť kachle a zahriať steny. Svoje uplatnenie nachádza aj v masérskych salónoch na zahriatie tela a uvoľnenie svalového napätia. Vonku ho využijete na spríjemnenie Vášho posedenia na terase, zimnej záhrade, pod pergolou či na balkóne. Tento infražiarič má elektronické spínanie, nemožno ho preto spínať žiadnym externým zariadením (spínacie hodiny, externý termostat, apod.). Dĺžka prívodnej šnúry je 1,8 ma je zakončená zásuvkovou vidlicou. Infražiarič IQ-STAR H Vertical je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Skvelý pomer: cena - výkon - TOP kvalita a luxusný dizajn.


Technické parametre
Diaľkový ovládač ANO
Digitálny displej , diaľkové ovládanie, časovač ANO
Hmotnosť 3,9 kg
krytie IP 44
Max. plocha na temperovanie a vetranie 24 m2 / 10 m2
Regulovateľný výkon 2 stupne 750 / 1500W
Rozmer Výška infražiariča - 105 rozmer podstavce - 22 x 17 cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Update cookies preferences