Menu
Your Cart

Termoizolačný náter THERMOMAX EXTRA 18 kg

Termoizolačný náter  THERMOMAX EXTRA 18 kg
Termoizolačný náter  THERMOMAX EXTRA 18 kg
Termoizolačný náter  THERMOMAX EXTRA 18 kg
Termoizolačný náter  THERMOMAX EXTRA 18 kg
Termoizolačný náter  THERMOMAX EXTRA 18 kg
Termoizolačný náter  THERMOMAX EXTRA 18 kg
Termoizolačný náter  THERMOMAX EXTRA 18 kg
Termoizolačný náter  THERMOMAX EXTRA 18 kg
Termoizolačný náter THERMOMAX EXTRA 18 kg
274,67€
Bez DPH: 227,00€
  • Stav skladu: Skladom
Predané 5
Produkt si prezrelo 15068

Termoizolačný náter  THERMOMAX EXTRA 18 kg
Termoizolační nátěr v 18kg balení, vhodný pro použití do interiéru i exteriéru, spotřeba 0,4 kg/m2, vydatnost 45 m2/bal.
Termonátěr je možné aplikovať ako v exteriéri, tak iv interiéri.  Dôvody, prečo zvoliť náterové hmoty THERMOWELL!!!
Znížia tepelné úniky a Vaše náklady na vykurovanie, zbaví Vás plesní v dôsledku premŕzania muriva !!!

zbaví Vás plesní v dôsledku premŕzania muriva, znížia tepelné úniky a Vaše náklady na vykurovanie.

Dôležitou zložkou termonátěru THERMOWELL sú duté sklenené mikroguličky, ktoré zaisťujú izolačno-reflexné funkciu. Na povrchu stien sa po zaschnutí farby vytvorí súvislá vrstva z týchto guľôčok tvoriace ucelený film - reflexné membránu, ktorá zabraňuje úniku tepla a výrazne tak znižuje náklady na vykurovanie.

Pokiaľ Vás trápia veľké tepelné straty, plesne na stenách alebo chcete len znížiť energetickú náročnosť budov a náklady na vykurovanie, máme pre Vás jednoduché riešenie a to termoizolačné maľbu THERMOWELL. Termonátěr sa nanáša valčekom alebo štetkou na steny a jeho aplikácii zvládne každý priemerný kutil. Termonátěr je možné aplikovať ako v exteriéri, tak aj v interiéri.
Štandardne je náter dodávaný v bielej farbe. Náter je možné individuálne tónovať bežnými prípravkami pre silikónové farby. Odporúčame však vyberať zo 7 typových farebných odtieňov, ktoré garantujú tie najlepšie úžitkové vlastnosti, ako sú maximálne mechanická odolnosť, odolnosť voči poveternostným podmienkam a ÚV žiarenia. Všetkých 7 odtieňov bolo vybraných tak, aby ich bolo možné medzi sebou vzájomne kombinovať. Tieto farebné odtiene sú len na objednanie !!!

Ďalšou výhodou termoizolačných náterov THERMOWELL je zvýšenie povrchovej teploty ostien, nedochádza tak (alebo sa výrazne obmedzí) k zrážaniu vodných pár na stenách, č je hlavnou príčinou vzniku plesní.Výrazne zlepšujú tepelnú pohodu v interiéri a umožňujú dosiahnuť príjemného pocitu tepla pri nižšej vykurovacej teplote, a tak opäť šetrí Vaše náklady za vykurovanie.

Výrazne zlepšujú tepelnú pohodu v interiéri a umožňujú dosiahnuť príjemného pocitu tepla pri nižšej vykurovacej teplote, a tak opäť šetrí Vaše náklady za vykurovanie.
Termonátěry možno využiť aj tam, kde nie je možné aplikovať bežné zatepľovacie systémy (napr. Historické budovy s členitou fasádou, kamenné budovy, omietky so zvýšenou vlhkosťou a pod.).
Naša maľba THERMOMAX EXTRA je úplne priedušná, silikónová termoizolačná náterová hmota so zvýšenou protiplesňovú odolnosťou. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam je určená nielen pre vnútorné, ale aj pre vonkajšie omietky, na historické, kamenné budovy a omietky so zvýšenou vlhkosťou. Náter sa vyznačuje extrémne nízka nasiakavosťou, mimoriadnou priepustnosťou vodných pár a vysokou odolnosťou voči poveternostným podmienkam a ÚV žiarenia.

Tieto nátery odporúčame aplikovať v kombinácii s našimi úspornými vykurovacími systémami. Dosiahneme tak maximálnych možných úspor a Vaše náklady na vykurovanie sa tak výrazne zníži.

Termo Nátery možno taktiež využiť tam, kde nie je možné aplikovať bežné zatepľovacie systémy (napr. Historické budovy s členitou fasádou, kamenné budovy, omietky so zvýšenou vlhkosťou a pod.).

Termoizolačný náter v 18kg balení, vhodný pre použitie do interiéru aj exteriéru, spotreba 0,4 kg / m2, výdatnosť 45 m2 / bal. V bielej farbe, pre ostatné farebné odtiene nás kontaktujte. Odrazivosť sa pohybuje okolo 92% na interiéri, v exteriéri potom záleží na sýtosti a farebnom odtieni. Čím sýtejšie a tmavší odtieň, tým odrazová schopnosť klesá. Vodivosť je cca cca 0,2 W.m-1.K-1.Hodnota je stanovená výpočtom z tepelnej vodivosti mikroguľôčok a samotného náteru.Niekoľko presvedčivých argumentov, prečo si zaobstarať THERMOMAX EXTRA :

Je to silikónový náter s vysokým termoizolačným účinkom
· Extra silný, extra odolný, extra účinný
· V zimnom období výrazne znižuje náklady na vykurovanie
· V letnom období zamedzuje prehrievanie vnútorných priestorov
· Vonkajšie i vnútorné použitie
· V interiéri zvyšuje povrchovú teplotu stien, čím účinne bráni zrážaniu vlhkosti na stenách a aktívne tak zamedzuje možnosti vzniku plesní
· V exteriéri aktívne zabraňuje výskytu rias, machov a plesní na vonkajších omietkach, bráni usadzovaniu nečistôt, má samočistiacu schopnosť (efekt lotosového listu)
· Aktívne sanuje konštrukčné chyby stavby (tepelné mosty)
· Zvyšuje tepelnú pohodu, priestor sa oveľa rýchlejšie vykúri
· Vysoká odolnosť proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu, garancia stálofarebnosti
· Vysoká mechanická odolnosť, plne umývateľný náter
· Veľmi jednoduchá aplikácia, zvládne priemerný kutil
· Veľmi rýchla návratnosť obstarávacích nákladov (do 3 rokov

                                        

7 dôvodov, prečo zvoliť náterové hmoty THERMOWELL:

1.Záruka kvality - pre výrobu našich náterových hmôt sa používajú iba kvalitné suroviny, šetrné k ľudskému zdraviu a prírodnému prostrediu. Všetky výrobky majú patričné ​​atesty a certifikáty.

2.Skvělá cena - naše výrobky sú cenovo dostupné pre 90% slovenských a českých zákazníkov.

3.Ekologie - všetky naše výrobky sú riediteľné vodou, neobsahujú žiadne škodlivé alebo inak závadné chemické prvky. Sú priateľské k ľudskému organizmu ak životnému prostrediu.

4.Vývoj a inovácie - firma THERMOWELL pracuje na vývoji nových materiálov a technológií, existujúce výrobky neustále inovuje nielen na základe vlastného vývoja, ale aj na základe nových poznatkov z odboru vedy a techniky.

5.Dostupnost - naše náterové hmoty si môžete objednať u našich obchodných partnerov, ktoré máme vo všetkých regiónoch. Túto obchodnú sieť aj naďalej rozširujeme. U väčšiny našich obchodných partnerov môžete tieto nátery nielen zakúpiť, ale objednať si aj vlastnú realizáciu. Ak vo Vašom najbližšom okolí momentálne nie je žiadne predajné miesto, môžete si náter objednať priamo u nás.

6.Poradenství a servis - prostredníctvom našich obchodných partnerov vo Vašom regiónov Vám ponúkame odborné poradenstvo a servis pri voľbe vhodných typov náterov a ich aplikácie. Pre poradenský servis sa môžete obrátiť aj priamo na nás. Sme pripravení zodpovedať akúkoľvek otázku týkajúcu sa našich výrobkov a ich využitie.

7.Serióznost a slušnosť - našim hlavným cieľom je spokojný zákazník. Tento prístup očakávame aj od všetkých našich obchodných partnerov, ktorí nás zastupujú vo Vašom regióne. Na všetkých predajných miestach dostanete naše výrobky za rovnakú cenu. Ak nebudete spokojný s prístupom niektorého z našich obchodných partnerov, kontaktujte priamo nás a my obratom dohodneme nápravu k Vašej plnej spokojnosti.

Jsou to antialergénne a antibakteriálne maľby.Termoizolačný náter v 18 kg balení, vhodný pre použitie do interiéru i exteriéru, spotreba 0,4 kg/m2, výdatnosť 45 m2/bal. V bielej farbe, pre ostatné farebné odtiene nás kontaktujte.

Naša maľba THERMOMAX EXTRA je úplne priedušná, silikónová termoizolačné náterová hmota so zvýšenou protiplesňovou odolnosťou. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam je určená nielen pre vnútorné, ale aj pre vonkajšie omietky, na historické, kamenné budovy a omietky so zvýšenou vlhkosťou. Náter sa vyznačuje extrémne nízka nasiakavosťou, mimoriadnu priepustnosťou vodných pár a vysokou odolnosťou voči poveternostným podmienkam a ÚV žiarenie.. Termonátěr sa nanáša valčekom alebo štetkou na steny a jeho aplikáciu zvládne každý priemern?

Upozornenie: výrobok obsahuje biocídne prípravky s protiplesňovými vlastnosťami. Účinné látky: 2-oktylizotiazol-3 (2H)-on, terbutryn, Pyrithione zinočnatý, 3-jód-2-propynyl butylkarbamát a oxid zinočnatý. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Obsahuje (2-oktylizotiazol-3 (2H)-ón). Môže vyvolať alergickú reakciu. Dátum výroby, číslo výrobne

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Update cookies preferences