Menu
Your Cart

Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL HEG 100

Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL HEG 100
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL HEG 100
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL HEG 100
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL HEG 100
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL HEG 100
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL HEG 100
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL HEG 100
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL HEG 100
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL HEG 100
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL HEG 100
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL HEG 100
361,79€
Bez DPH: 299,00€
  • Stav skladu: Skladom
Predané 1
Produkt si prezrelo 12193
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL HEG 100

svietivosť ako 1000W výbojka.100W, 11000Lm,

intenzívne pouličné osvetlenie v mestách, obciach, firemných areáloch, v parkoch a veľkých záhradách, na odľahlých cestách, zastávkach, parkoviskách, cestných odpočívadlách, apod. Tiež ako záložný osvetlenia pri výpadku el. energie a blackoutu. Svietidlo možno umiestniť aj do interiéru a zapínať / vypínať a regulovať intenzitu pomocou diaľkového ovládača.
Možnosť regulácie svetelného výkonu a nastavenia časového vypnutia.
Nezávislé umiestnenie a natočenie solárneho panelu, dĺžka kábla 5m.
Montáž na stožiar Ø bez obmedzenia alebo na výložník Ø bez obmedzenia prípadne na stenu alebo strechu.
Svietidlá IQ-ISSL HEG sa používajú ako pouličné osvetlenie a osvetlenie prechodov pre chodcov, osvetlenie príjazdových komunikácií a firemných areálov, osvetlenie parkov a veľkých záhrad, osvetlenie odľahlých ciest a zastávok, osvetlenie parkovísk alebo športových ihrísk, osvetlenie okolo domov, a pod.


Svietidlá majú diaľkový ovládač. Pomocou neho možno nastaviť nastaviť tieto funkcie:
1.ručné zapnutie / vypnutie svietidlá
2.zapnutie automatického režimu, v ktorom svietidlo samo zapína a vypína súmrakové čidlo
3.regulácia svetelného výkonu 100% / 90% / 80% / 70% / 60%
4.regulácia jasu svietidlá - 10 nastaviteľných úrovní
5.možnosť nastavenia automatickej doby svietenia v rozsahu 1 - 12hod. od zapnutia svietidla súmrakovým senzorom
6.možnosť nastavenia predčasného časového vypnutia svietidlá 3hod / 5hod / 8hod
7.možnosť nastavenia výstražného stroboskopického režimu

Výstražný stroboskopický režim je vhodný napr. Pre zabezpečenie výškových stavieb pre leteckú dopravu a označenie prekážok na pozemných komunikáciách.
Ak budete svietidlá používať v automatickom režime pre celonočné svietenie, je vhodné znížiť svetelný výkon. V letnom období na 80% a v zimnom na 60%. Je to preto, aby batéria mala dostatok energie na celú dobu svietenia. Keď budete svietidlo používať v skrátenom časovom režime, tak ho môžete používať v 100% svetelnom výkone bez obmedzenia.
Dobíjacie batérie LiFePO4 je umiestnená v zadnej časti LED panelu. Životnosť batérie je 5-8 rokov.

Inštalácia svietidiel je veľmi jednoduchá. Svietidlo uchytíte na stožiar alebo stenu budovy pomocou priložených montážnych konzol. Potom stlačíte tlačidlo ON / OFF a svietidlo začne pracovať v plne automatickom režime bez nutnosti akéhokoľvek ďalšieho zásahu. Svietidlo je nutné umiestniť na slnečné miesto, mimo tieň z okolitých budov či porastu. Optimálna orientácia solárne panelu je na juhozápad. Solárny panel je možné, vďaka kĺbovému systému, variabilne prispôsobiť pre čo najvyššiu absorpciu slnečného žiarenia.

Svetlá majú Certifikáty -   CE, ROHS, ISO900

Ako správne vybrať vhodný typ svietidla:

V Českej a slovenskej republike máme ročne priemerne 1450 slnečných hodín. Svietidlá IQ-ISL sú určené do oblastí s ročným slnečným svitom 1300 - 1700 hod. Pre územie ČR a SR sú tak svietidlá úplne vyhovujúce.
Ak budete svietidlo osadzovať do miesta bez elektrickej energie a je možná orientácia solárneho panelu na juhozápad, môžete použiť svietidlá IQ-ISL. Ak by však orientácia solárneho panelu smerovala na východ či sever, vyberte svietidlá IQ-ISL VARIO. Tie majú polohovateľný solárny panel, ktorý potom nasmerujete do optimálnej polohy.
Ak sa rozhodnete z dôvodu maximálnej úspory el. energie nahradiť napájané vonkajšie osvetlenie solárnym, odporúčame použiť modely IQ-ISL POWER. Tieto svietidlá majú napájací kábel 230V / 50Hz. Primárne si berú energiu z batérie napájané solárnym panelom. Ak však dôjde k medznému zníženiu kapacity batérie (napr. Z dôvodu dlhodobo nízkej slnečnej aktivity alebo inverzie), prepne sa riadiaca jednotka zo solárneho na elektrické napájanie. Ako náhle sa potom znovu dostatočne dobije kapacita batérie, svietidlo sa znovu automaticky prepne na solárne napájanie. Tento typ svietidiel je preferovaný v Nemecku a vo Francúzsku.

Solární svítidlo IQ-ISSL 100 HEG  • Ste zástupca mesta či obce a zaujal Vás tento systém verejného osvetlenia?                             Kontaktujte nás pre individuálnu cenovú ponuku.
  • Hľadáte úsporný a ekologický typ vonkajšieho osvetlenia do Vašej firmy?                                   Kontaktujte nás pre individuálnu cenovú ponuku.
  • Ste montážna firma alebo predajca a máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu?                    Kontaktujte nás pre veľkoobchodné podmienky.


Technické parametre
Baterie 18Ah, 3,2V LiFePo4, uživatelsky vyměnitelná
Certifikáty CE, ROHS, ISO9001 dodáme na vyžiadanie
Diaľkový ovládač ANO, dosah až 6m
Doba nabíjania 8 hod
Farba svetla studená biela (cool white)
Hmotnosť 4,8Kg
inštalačná výška 4 - 7 m Montáž na stožiar Ø bez obmedzenia alebo na výložník Ø bez obmedzenia prípadne na stenu alebo strechu
krytie IP 67
Materiál Hliník a PMMA
Solárny panel 25W, 6V, polycrystalline, ISSL
využitie intenzívne verejné pouličné osvetlenie v mestách, obciach, komunikácia I.triedy, vo firemných areáloch, osvetlenie prechodov pre chodcov, pred školou, škôlkou, miesta s intenzívnym výskytom chodcov, detské ihriská, a pod.
Výkon 100W, 11000Lm, 176ks HIGH BRIGHT LED, 6000K
Rozmer 265 x 210 x 60 mm svietidlo 420 x 370 x 15 mm panel
spôsob svietenia výber zo 4 prednastavených svetelných výkonov (100% / 75% / 50% / 25%) pomocou diaľkového ovládača + možnosť nastavenia časového obmedzenia doby svietenia (2-6hod)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Update cookies preferences