Menu
Your Cart

Infražiarič IQ-STAR M mini SILVER

Infražiarič IQ-STAR M mini SILVER
-5 %
Infražiarič IQ-STAR M mini SILVER
Tovar v akcii
Tovar za akčnú cenu
163,35€
154,88€
Bez DPH: 128,00€
  • Stav skladu: Skladom
Predané 31
Produkt si prezrelo 10403

Infražiarič IQ-STAR M mini SILVER,

Modelový rad EXTREME - extrémna odolnosť + TOP kvalita, Na použitie v extrémnych klimatických a záťažových podmienkach.
regulovatelný výkon 800 / 2000W, diaľkový ovládač .

najpredávanejši  model !!!
Infražiariče odporúčame chrániť  vhodnou prepäťovou ochranou !!!   Životnosť vykurovacej trubice 10 tis. hodín .
Možnosť umiestnenia na stenu alebo na univerzálne teleskopický stojan (v horizontálnej polohe). optimálna inštalačná výška je 1,8 - 2,5 m.

Karbónové infražiariče IQ-STAR M mini sa vyznačujú atraktívnym dizajnom s telom z ušľachtilej ocele s extrémne vysokou poveternostné, mechanickú a antikorózne odolnosťou. , rovnako ako infražiariče IQ-STAR M 2000W, IQ-STAR M 2500W, IQ-STAR a IQ-STAR S, vybavené najmodernejšou vykurovacou technológiou. Aktuálne sú najlepšími a najvýkonnejšími infražiaričmi na trhu. Tieto infražiariče vynikajú luxusným dizajnom, veľmi odolným telom z antikoróznej zliatiny, vykurovacou trubicou s nanofikovaným karbónovým vláknom (životnosť až 10 tis. Prevádzkových hodín) a pohodlným diaľkovým ovládaním.

Na použitie v extrémnych klimatických a záťažových podmienkach. Najvhodnejší model pre vonkajšie použitie. Nerezové telo, vysoké krytie IP65 a extrémne mechanická a poveternostné odolnosť. Zároveň má ideálne zaoblenú odrazovú parabolu, ktorá umožňuje rovnomerné šírenie tepla vo všetkých smeroch. Pocitovo tak má oveľa vyšší tepelný výkon, ktoré ak je skutočný príkon. Dá sa tak povedať, že pri minimálnej spotrebe el. energie navodzuje maximálny pocit tepla.

V interiéri sa používa pre prikurovanie v obytných miestnostiach a v kúpeľniach. Veľmi časté je použitie v kanceláriách, showroome, dielňach, prevádzkach, skladových halách a pod. Využívajú ho tiež chalupári po príchode do studenej, premrznuté chaty či chalupy, než sa im podarí poriadne roztopiť kachle a zahriať steny. Svoje uplatnenie nachádza tiež v masérskych salónoch pre zahriatie tela a uvoľnenie svalového napätia.

Infražiariče IQ-STAR M mini stvorené pre extrémne podmienky, vhodné pre vonkajšie i vnútorné použitie. Tieto infražiariče majú vo svojej kategórii pre extrémnu záťaž najlepšie parametre na trhu: skvelú cenu - silný výkon - vysokú kvalitu - extrémnu odolnosť a veľmi dlhú životnosť.Infražiarič umožňuje aj takzvané zónové vykurovanie, kedy vo veľkom priestore vykurujete len konkrétne miesto. Tento efekt sa využíva predovšetkým v dielňach či skladových halách, kde vykurujete iba požadované pracovisko. Dosiahnete tým maximálne úspory prevádzkových nákladov. Tento systém vykurovania sa využíva napr. V kostoloch.

Vonku ho využijete na spríjemnenie Vášho posedenie na terase, zimnej záhrade, pod pergolou či na balkóne.

Infražiarič sa vyrába v striebornom prevedení. Infražiariče IQ-STAR M mini stvorené pre extrémne podmienky, vhodné pre vonkajšie i vnútorné použitie. Tieto infražiariče majú vo svojej kategórii pre extrémnu záťaž najlepšie parametre na trhu: skvelú cenu - silný výkon - vysokú kvalitu - extrémnu odolnosť a veľmi dlhú životnosť.

Infražiariče IQ-STAR M mini môžete využívať aj ako náhradu za populárny infrasauny. Infražiarič jednoducho umiestnite na stenu alebo na mobilný stojan a vystavíte svoje telo jeho blahodarnému teplu. Infračervené teplo nezahrieva len povrch, ale preniká hlboko do Vášho tela, čím dochádza k uvoľneniu svalového napätia, priaznivé stimuláciu látkovej výmeny a k podpore ozdravných procesov vo Vašom tele. Blahodárne pôsobí pri reumatických ťažkostiach, pri bolestiach svalov a kĺbov a výrazne urýchľujú liečbu zápalových a vírusových ochorení. Vďaka funkcii umožňujúcu reguláciu výkonu si tak môžete cez diaľkové ovládanie regulovať intenzitu tepelného žiarenia, podľa Vašich aktuálnych potrieb.

Regulácia vykurovacieho výkonu je v dvoch stupňoch: I = 800W, II = 2000W. Môžete ho ovládať ručne tlačidlom na boku infražiariče, alebo pomocou priloženého diaľkového ovládača.

Tento infražiarič má elektronické spínanie, nemožno ho preto spínať žiadnym externým zariadením (spínacie hodiny, externý termostat, apod.). Dĺžka prívodnej šnúry je 1,8m a je zakončená zásuvkovú vidlicou.

Infražiariče IQ-STAR M mini sú stvorené pre extrémne podmienky, vhodné pre vonkajšie i vnútorné použitie. Tieto infražiariče majú vo svojej kategórii pre extrémnu záťaž najlepšie parametre na trhu: skvelú cenu - silný výkon - vysokú kvalitu - extrémnu odolnosť a veľmi dlhú životnosť.

POZOR: infražiarič vždy natočte do priestoru, ale nikdy nemajte natočený na priamy predmet, vypne sa poistka, alebo sa spáli trubice !!!

Ak je v miestnosti umiestnené viacero infražiaričou musí mať každý tento infražiarič samostatný elektrický okruh, ak je v miestnosti iba umiestnený jeden infražiarič, stačí prepětová ochrana.

Technické parametre
Digitálny displej , diaľkové ovládanie, časovač ANO
Hmotnosť 2,5 kg
krytie IP 65
Maximálna vykurovaná plocha index 24 / 12 m2
Regulovateľný výkon 2 stupne 800 / 2000W
Rozmer D x Š x V 66 x 11 x 7 cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Update cookies preferences