Menu
Your Cart

Karbónový infražiarič IQ-STAR X new

Karbónový infražiarič IQ-STAR X new
Karbónový infražiarič IQ-STAR X new
Karbónový infražiarič IQ-STAR X new
Karbónový infražiarič IQ-STAR X new
-14 %
Karbónový infražiarič IQ-STAR X new
Karbónový infražiarič IQ-STAR X new
Karbónový infražiarič IQ-STAR X new
Karbónový infražiarič IQ-STAR X new
Karbónový infražiarič IQ-STAR X new
Tovar v akcii
Tovar za akčnú cenu
134,31€
116,16€
Bez DPH: 96,00€
  • Stav skladu: Skladom
Predané 29
Produkt si prezrelo 8358

Karbónový infražiarič IQ-STAR X new

Tento produkt nemá diaľkové ovládanie.

Regulovatelný topný výkon 1000W, tlačítko ON/OFF,

možnosť regulácie vykurovacieho výkonu pomocou externého termostatu - Zásuvkový WIFI termostat IQ-SmartTemp

NOVINKA !   nadštandardná záruka 3 roky !!!

Infražiariče odporúčame chrániť  vhodnou prepäťovou ochranou !!!

Ľahko prenositeľné infražiariče pre domáce i komerčné využitie. Materiál tela infražiariče je kombinácia hliníkového tela s plastovými bočnicami. Model AERO je vyrobený zo zliatiny s vysokou mechanickou a antikorózne odolnosťou. Umiestnenie na priložený stojan, pri modeli AERO je možná montáž na stenu (v horizontálnej i vertikálnej polohe). Životnosť vykurovacej trubice 6 tis. hodín (karbónové vlákno potiahnuté niklom). U týchto modelov (okrem CH1800RE) možno regulovať teplotu cez externý termostat, napríklad zásuvkový termostat, alebo spínacie hodiny, či spínať cez HDO signál.
Karbónové infražiariče IQ-STAR X sú ideálnym riešením na rýchle prikúrenia. Veľmi rýchlo vytvorí príjemnú tepelnú pohodu doma aj vonku na terase. Krásny moderný nerezový design, malý rozmer, stabilný podstavec, to je ideálny ohrievač pre Vašu domácnosť alebo kanceláriu.

V interiéri sa používa pre prikurovanie v obytných miestnostiach. Doma ho môžete dať vedľa sedačky v obývacej izbe, v kancelárii zas pod pracovný stôl. Využívajú ho veľké supermarkety pre vykurovanie pokladničných miest. Uplatnenie nájde aj v domácej dielni alebo garáži. Využívajú ho tiež chalupári po príchode do studenej, premrznuté chaty či chalupy, než sa im podarí poriadne roztopiť kachle a zahriať steny. Svoje uplatnenie nachádza tiež v masérskych salónoch pre zahriatie tela a uvoľnenie svalového napätia klienta (je ho však nutné vzhľadom na malú výšku umiestniť na podstavec alebo stolík).

Krytie IP55 umožňuje tiež vonkajšie využitie na zastrešenom mieste, nevadí mu vzdušná vlhkosť a znesie aj drobný dážď. Má rovnako veľkú mechanickú odolnosť. Môžete ho využívať na vykurovanie malého sedenie na terase či balkóna, vo vonkajšom predajnom alebo výstavnom stánku, apod. Ideálne je umiestniť ho pod stôl, kde Vám bude príjemne ohrievať nohy. Keď máte teplé nohy, tak máte pocit tepla po celom tele.
Infražiarič IQ-STAR X môžete využívať aj ako jednoduchú náhradu za populárny infrasauny. Stačí vystaviť Vaše telo jeho blahodarnému teplu. Infračervené teplo nezahrieva len povrch, ale preniká hlboko do Vášho tela, čím dochádza k uvoľneniu svalového napätia, priaznivé stimuláciu látkovej výmeny a k podpore ozdravných procesov vo Vašom tele. Blahodárne pôsobí pri reumatických ťažkostiach, pri bolestiach svalov a kĺbov a výrazne urýchľujú liečbu zápalových a vírusových ochorení.
Infražiarič IQ-STAR X má veľmi jednoduché ovládanie a to v podobe tlačidla ON / OFF. Prípadnú reguláciu teploty možno zaistiť cez externý termostat, napríklad zásuvkový termostat, alebo spínacie hodiny. Dĺžka prívodnej šnúry je 1,8m.
Infražiarič IQ-STAR X new má krásny, moderný vzhľad, nerezové telo so stabilným podstavcom, ktorý umožňuje jednoduché prenášanie a umiestnenie infražiariče v interiéri alebo vonku na terase. Vďaka svojmu dizajnu sa hodí ako do klasických, tak i veľmi moderných interiérov. Tento infražiarič milujú nielen všetky ženy, ale vďaka jednoduchému ovládaniu je veľmi obľúbený u seniorov a u zákazníkov, ktorí neholdujú přetechnizovaným výrobkom. Skvelý výkon, vysoká kvalita, krásny dizajn a úžasná cena, to je infražiarič IQ-STAR X new.

chladiaci výkon
Vykurovanie / tepelný výkon vykurovací výkon 1000W, tlačidlo ON/OFF, možnosť regulácie teploty pomocou externého termostatu, napríklad zde- http://www.thermowell.sk/index.php?route=product/category&path=63_130
Technické parametre
Digitálny displej , diaľkové ovládanie, časovač NE
Hmotnosť 2,8 kg
krytie IP 55
Maximálna vykurovaná plocha index 14 / 7 m2
Rozmer D x Š x V výška 61,5 cm, podstavec průměr 20 cm, bez výsuvu

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Update cookies preferences