Menu
Your Cart

Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 S

Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 S
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 S
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 S
-16 %
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 S
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 S
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 S
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 S
Tovar v akcii
Tovar za akčnú cenu
375,10€
313,39€
Bez DPH: 259,00€
  • Stav skladu: Skladom
Predané 0
Produkt si prezrelo 8447

Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 15 S

Výkon svietivosť ako 200W výbojka. Diaľkový ovládač.

Štandardné vonkajšie a pouličné LED solárne svietidlá IQ-ISSL - modelový rad s najlepším pomerom kvalita / výkon / životnosť batérie / cena.

Montáž na stožiar Ø 60 - 76mm alebo výložník Ø 60mm alebo stenu , batérie 58WH new generácie LiFePO4, životnosť až 8 rokov

Skvelé svietidlo s moderným dizajnom a vysokým svetelným výkonom. Diaľkové ovládanie s funkciou ON / OFF a možnosťou výberu z dvoch svetelných režimov AUTO alebo ES. Režim AUTO má štandardne úsporný 40% svetelný výkon, keď pohybový senzor zaznamená v okolí svietidla pohyb, zapne sa 100% svetelný výkon. Režim ES svieti trvalo na 60% svetelného výkonu, tento režim je vhodný do miest, kde je zvýšený pohyb osôb, zveri alebo vozidiel.
Solárne LED svietidlá IQ-ISSL majú výkonný solárny panel, silnú dobíjacie LI-FE batériu, LED svetelnú technológiu, inteligentný riadiacu jednotku s MPPT radičom a súmrakový + pohybový senzor. Solárny panel je integrovaný do hornej časti svietidla.
Svietidlá IQ-ISSL používajú solárny panel s patentovaným systémom napájania SOLAR / ISSL (inteligent solar system light), tj. Spracovanie solárnej a tiež svetelnej energie, ktorá nabíja integrovanú LI-FE batériu. Svietidlá sa tak aspoň čiastočne nabíja aj za jasných dní s nízkym slnečným žiarením. Väčšina ostatných výrobcov doteraz používa bežné solárne panely so štandardným systémom napájania. Svietidlá so systémom solar / ISSL sú tak mimoriadne výkonná, kvalitné a cenovo dostupná svietidlá!
Inštalácia svietidiel je veľmi jednoduchá. Svietidlo uchytíte na stožiar alebo stenu budovy pomocou priložených montážnych konzol. Potom stlačíte tlačidlo ON / OFF a svietidlo začne pracovať v plne automatickom režime bez nutnosti akéhokoľvek ďalšieho zásahu. Umiestniť na slnečné miesto, mimo tieň z okolitých budov či porastu. Optimálna orientácia solárne panelu je na juhozápad. Solárny panel je možné vďaka kĺbovému systému variabilne prispôsobiť pre čo najvyššiu absorpciu slnečného žiarenia.
Horný solárny panel naštelovať na juhozápad.
Využitie svietidiel IQ-ISSL - verejné pouličné osvetlenie v mestách, obciach, firemných areáloch, v parkoch a veľkých záhradách, osvetlenie komunikácií, prechodov pre chodcov, parkovísk, detských ihrísk, štadiónov, apod. Veľmi rýchla návratnosť investície!


Svetlá majú Certifikáty -   CE, ROHS, ISO9001

Možné spôsoby montáže svietidiel IQ-ISSL 15S a IQ-ISSL 20HP:

         Výložník                                                          Stožár                                                         Stěna

Solární LED svítidlo IQ-ISSL 15S  Solární LED svítidlo IQ-ISSL 15S   Solární LED svítidlo IQ-ISSL 15S

Technické parametre
Baterie 58WH new generace LiFePO4, životnost až 8 let
Certifikáty CE, ROHS, ISO9001
Diaľkový ovládač ANO, dosah až 6m
Doba nabíjania 6 - 8 hod.
Doba osvetlenia pri plnom nabití batérie až 30 hod. podľa zvoleného svetelného režimu
Farba studená biela (cool white)
Hmotnosť 2,5 kg
inštalačná výška 3 - 5 m
krytie IP 65
Materiál ABS
Pohybový senzor ANO, dosah 8-12m dle výšky zavěšení
Solárny panel 15W, polycrystalline ISSL
Výkon 15 W, 1800 Lm, CREE LED
Rozmer 50 x 18 x 8 cm
spôsob svietenia Výber z dvoch svetelných režimov, nastavenie pomocou diaľkového ovládača: 1/ štandardne svieti 40% svetelný výkon, keď pohybový senzor zaznamená pohyb, svieti sa 100% svetelný výkon, 2/ trvalo svieti 60% svetelný výkon.
Súmrakový senzor ÁNO, dosah 8-12 podľa výšky zavesenie

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Update cookies preferences