Menu
Your Cart

Dezinfekčná UV lampa IQ-UVL Mini

Dezinfekčná UV lampa IQ-UVL Mini
Dezinfekčná UV lampa IQ-UVL Mini
Dezinfekčná UV lampa IQ-UVL Mini
Dezinfekčná UV lampa IQ-UVL Mini
-6 %
Dezinfekčná UV lampa IQ-UVL Mini
Dezinfekčná UV lampa IQ-UVL Mini
Dezinfekčná UV lampa IQ-UVL Mini
Dezinfekčná UV lampa IQ-UVL Mini
Dezinfekčná UV lampa IQ-UVL Mini
Tovar v akcii
Tovar za akčnú cenu
99,22€
93,17€
Bez DPH: 77,00€
  • Stav skladu: Skladom
Predané 2
Produkt si prezrelo 4679

Dezinfekčná UV lampa IQ-UVL Mini

najpredávanejší malý kompaktný model !!!

Malá a ľahko prenosná dezinfekčná UV lampa IQ-UVL Mini je určená pre rýchlu dezinfekciu a sterilizáciu povrchu všetkých predmetov denného použitia, nositeľné a drobné elektroniky, počítačových klávesníc a monitorov, pracovných stolov, prepravných obalov, remeselného a kuchynského náčinia, riad a príborov, balených i nebalených potravinách, rúšok, hygienického, kozmetického a kaderníckeho náčinie, vodovodných batérií, umývadiel, toaliet, apod.

UV žiarenie je úplne dokonalý dezinfekčný nástroj, ktorý nekompromisne zlikviduje 99,9% všetkých vírusov, baktérií, roztočov, parazitov, plesní a ďalších škodlivých patogénov, ktoré sa nachádza na danom predmete. Dezinfekčné lampu IQ-UVL Mini stačí priložiť k dezinfikovanému predmetu a stlačiť tlačidlo. Lampa vytvorí behom 10 sekúnd dokonale sterilné a dezinfikovaný povrch. U väčších predmetov je nutné tento cyklus opakovať tak, aby UV žiarenie postupne obsiahlo celú plochu predmetu. Potom bude dokonale sterilné. Jej používaním účinne chránite zdravie sebe, svojim blízkym a svojmu najbližšiemu okoliu.
Dezinfekčné UV lampa IQ-UVL Mini je malá, ľahká, ľahko prenosná. Vojde sa do každej kabelky alebo aktovky. Môžete ju tak mať stále pri sebe a chrániť seba a svoje okolie pravidelnou dezinfekciou všetkých predmetov, ktorých sa Vy, vaši blízki alebo vaši kolegovia či zákazníci dotýkajú. Všetko tak bude dokonale sterilné a Vy budete v úplnom bezpečí.

Dezinfekčné UV lampu IQ-UVL Mini efektívne využijete v domácnosti, v práci, v reštaurácii, na cestách, na dovolenke a všade tam, kde na Vás môžu čakať zákerné vírusy a baktérie.
Dezinfekčné UV lampa IQ-UVL Mini má silnú dobíjaciu batériu, nabíjanie cez USB. Tá umožní pri plnom nabití až 8 hod. Pracovného času a vydrží až 30 dní v pohotovostnom režime.
V prednej časti prístroja je LED svietidlo, takže prístroj môžete tiež používať ako prenosnú baterku.

Popis procesu dezinfekcie ozónom:

Do priestoru, ktorý chcete dezinfikovať, bezpečne postavte ozónový generátor. Pri dezinfekcii interiéru vozidiel umiestnite prístroj na podlahu vozňa, ideálne za predné sedadlá a sklopte operadlá zadných sedadiel, aby ozón prenikol aj do batožinového priestoru. Ak máte prístroj IQ-OZ4 alebo IQ-OZ5, tak prístroj nemusíte vkladať do vozidla, ale cez pootvorené bočné okienko Vsunuté do interiéru vozidla prúdovou hadicu.

Potom vložte pripojovací šnúru do el. zásuvky a prístroj zapnite tlačidlom ON / OFF. Na časovom spínači nastavte požadovaný čas dezinfekčného cyklu (väčšinou 1 - 60 minút) podľa veľkosti daného priestoru a miery jeho kontaminácie. Po tej prístroj začne generovať ozón a obsluha opustí dezinfikovaný priestor.

Počas dezinfekčného cyklu sa nesmie v danom priestore nachádzať žiadne osoby ani domáce či chovné zvieratá. Po dokončení dezinfekčného cyklu sa prístroj sám vypne. Do dezinfikovaným priestoru vstupujte bez ochrany dýchacích ciest najskôr 40 minút po ukončení dezinfekčného cyklu. Potom je odporúčané daný priestor aspoň na 10-15 minút vyvetrať.

Dezinfekčné antibakteriálne UV lampy
Sterilizačný výkon 1,5 W
UV technologie 3x UV čip 3535 vlnová délka 270 - 285 nm
napätie 5V / 1A
Sterilizačná vzdialenosť od povrchu 3 - 10 cm
sterilizačný cyklus 10 a viac sekúnd podľa veľkosti povrchu a miery jeho znečistenia
Technické parametre
Baterie dobíjecí 3,7V / 1500mAh
Doba nabíjania 3hod / 7-8hod
Materiál ABS
rozmer D x V x H 18 x 4 x 2cm / 160g

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Update cookies preferences