Menu
Your Cart

LED solárne svietidlá IQ-ISSL 30SL power

LED solárne svietidlá IQ-ISSL 30SL power
LED solárne svietidlá IQ-ISSL 30SL power
-7 %
LED solárne svietidlá IQ-ISSL 30SL power
LED solárne svietidlá IQ-ISSL 30SL power
LED solárne svietidlá IQ-ISSL 30SL power
Tovar v akcii
Tovar za akčnú cenu
1 001,88€
931,70€
Bez DPH: 770,00€
  • Stav skladu: Skladom
Predané 0
Produkt si prezrelo 12401

Vonkajšie a pouličné LED solárne svietidlá IQ-ISSL 30SLpower - kombinované solárne + záložné elektrické napájanie.

svietivosť ako 420W výbojka.

Tieto solárne svietidlá svietia 365 dní v roku a to aj pri výpadku elektrickej energie. A to vďaka záložnému elektrickému napájaniu 230V. Integrovaná LiFePo4 batéria sa štandardne dobíja zo solárneho panelu, ale ak nastane situácia, kedy je málo slnečného žiarenia a batéria sa nemôže dostatočne nabiť zo solárneho panelu, tak riadiaca jednotka MPPT umiestnená vo vnútri svietidla prepne svietidlo na záložné elektrické napájanie. Akonáhle začne do batérie opäť prúdiť dostatok energie zo solárneho panelu, tak riadiaca jednotka prepne svietidlo späť na solárne napájanie.

Cca 335 dní v roku svieti iba na solárnu energiu (ZADARMO) a cca 30 dní v roku sa batéria čiastočne nabíja zo záložného el. zdroje 230V. Ročná úspora nákladov za el. energiu je minimálne vo výške 90%. Svieti každú noc a to aj pri výpadku elektrickej energie, keď ostatní el. napájané svietidlá nesvietia. Sú tak vhodné ako základný zdroj verejného osvetlenia. Všetky svietidlá majú integrovaný pohybový senzor. Štandardne tak svieti v úspornom 40% svetelnom režime. Keď pohybový senzor zachytí v blízkosti svietidla pohyb, tak sa svietidlo prepne na 100% svetelný režim. Až pohyb ustane, tak sa svietidlo prepne späť do úsporného 40% svetelného režimu.
Vďaka pravidelnému 100% nabíjaniu integrovanej batérie solárnou alebo elektrickou energiou dochádza k predĺženiu jej životnosti na 6-10 rokov podľa typu batérie. Návratnosť obstarávacej ceny svietidla je veľmi rýchla a zaistí Vám úsporu elektrickej energie na niekoľko rokov.

Využitie - Intenzívne pouličné osvetlenie v mestách, obciach, firemných areáloch, v parkoch a veľkých záhradách, na odľahlých cestách, zastávkach, parkoviskách, cestných odpočívadlách, apod. Tiež ako záložné osvetlenie pri výpadku el. energie a blackoutu.

Technické parametre
Baterie LiFePo4 30AH užívateľsky vymeniteľná.
Certifikáty CE, ROHS, ISO9001
Doba nabíjania 6 - 8 hod.
Doba osvetlenia pri plnom nabití batérie až 30 hod. podľa zvoleného svetelného režimu
Farba svetla studená biela (cool white) 4000/6000 K (podľa požiadavky zákazníka)
Hmotnosť 10 Kg
inštalačná výška 4 - 7 m stožár Ø 50 - 60 mm
krytie IP 65
Materiál slitina hliníku
Pohybový senzor ÁNO, dosah 10-18m podľa výšky zavesenia
Solárny panel 18V, 50W, monocrystalline ISSL Polohovateľný solárny panel vo všetkých smeroch.
Využitie Intenzívne pouličné osvetlenie v mestách, obciach, firemných areáloch, v parkoch a veľkých záhradách, na odľahlých cestách, zastávkach, parkoviskách, cestných odpočívadlách, apod. Tiež ako záložné osvetlenie pri výpadku el. energie a blackoutu.
Výkon Cca 335 dní v roku svieti iba na solárnu energiu (ZADARMO) a cca 30 dní v roku sa batéria nabíja zo záložného el. zdroje 230V.
Rozmer svietidlo 63 x 25 x 12 cm solárny panel 67 x 44 x 2 cm
Súmrakový senzor ANO

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Update cookies preferences