Menu
Your Cart

Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 30 VARIO basic

Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 30 VARIO basic
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 30 VARIO basic
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 30 VARIO basic
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 30 VARIO basic
Solárne LED vonkajšie svietidlo IQ-ISSL 30 VARIO basic
719,95€
Bez DPH: 595,00€
  • Stav skladu: Skladom
Predané 0
Produkt si prezrelo 5939

PROFI solárne svietidlá IQ- ISSL VARIO s polohovateľným solárnym panelom,

svietivosť ako 350W výbojka. Montáž stožiar 76mm / výložník 76mm.

štandardné
verejné pouličné osvetlenie v mestách, obciach, firemných areáloch, v parkoch a veľkých záhradách, prechody pre chodcov, odľahlé zástavky, parkovisko alebo cesty, vjazdy do domu, nádvorí, apod.

Solárne LED svietidlá IQ-ISSL sú určené pre oblasti s ročným slnečným svitom 1300 - 1700 hod. Čechy a Slovensko majú priemerne 1450 slnečných hod. / Rok. Svietidlá IQ-ISSL sú tak pre naše územie vyhovujúce.

Solárne LED svietidlá IQ-ISSL majú výkonný solárny panel, silnú dobíjaciu batériu, LED svetelnú technológiu, inteligentný riadiacu jednotku s MPPT radičom a súmrakový + pohybový senzor. Solárny panel je integrovaný do hornej časti svietidla.

Svietidlá IQ-ISSL používajú solárny panel s patentovaným systémom napájania SOLAR / ISSL (inteligent solar system light), tj. Spracovanie solárnej a tiež svetelnej energie, ktorá nabíja integrovanú batériu. Svietidlá sa tak aspoň čiastočne nabíja aj za jasných dní s nízkym slnečným žiarením. Väčšina ostatných výrobcov doteraz používa bežné solárne panely so štandardným systémom napájania. Svietidlá so systémom solar / ISSL sú tak mimoriadne výkonná, kvalitné a cenovo dostupná svietidlá!

Za súmraku a zníženej viditeľnosti sa svietidlo automaticky zapne na úsporný 50% svetelný výkon (svietidlo IQ-ISSL 15 mini na 40% úsporný výkon). Keď pohybové čidlo zaznamená v okolí svietidla pohyb, aktivuje sa 100% svetelný výkon. Keď pohyb ustane, svietidlo sa opäť prepne na úsporný svetelný režim. Za svitania sa svietidlo automaticky vypne. Inteligentná riadiaca jednotka monitoruje stav batérie a optimalizuje spotrebu el. energie. Doba svietenia pri 100% nabitej batérii je až 36 hod.

Inštalácia svietidiel je veľmi jednoduchá. Svietidlo uchytíte na stožiar alebo stenu budovy pomocou priložených montážnych konzol. Potom stlačíte tlačidlo ON / OFF a svietidlo začne pracovať v plne automatickom režime bez nutnosti akéhokoľvek ďalšieho zásahu. Svietidlo je nutné umiestniť na slnečné miesto, mimo tieň z okolitých budov či porastu. Optimálna orientácia solárne panelu je na juhozápad. Solárny panel je možné, vďaka kĺbovému systému, variabilne prispôsobiť pre čo najvyššiu absorpciu slnečného žiarenia.

Svietidlá s označením POWER majú kombinovanej solárne a elektrické napájanie 230V / 50Hz. U svietidla je batéria primárne napájaná solárnym panelom, ak však dôjde k medznému poklesu napätia v batérii (napr. Z dôvodu nízkej slnečnej aktivity alebo inverzie), riadiaca jednotka automaticky zapne elektrické napájanie 230V / 50Hz. Akonáhle sa batéria dostatočne nabije, svietidlo sa opätovne automaticky prepne na solárne napájanie. Tento typ svietidiel je teraz podporovaný EÚ na zníženie energetickej náročnosti verejného osvetlenia.

Využitie svietidiel IQ-ISSL - verejné pouličné osvetlenie v mestách, obciach, firemných areáloch, v parkoch a veľkých záhradách, osvetlenie komunikácií, prechodov pre chodcov, parkovísk, detských ihrísk, štadiónov, apod. Veľmi rýchla návratnosť investície! Prevádzková životnosť svietidla je cca 25 rokov.

Technické parametre
Baterie 3,2V / 192WH, LiFePO4 batéria užívateľsky vymeniteľná
Certifikáty CE, ROHS, ISO9001
Diaľkový ovládač NE
Doba nabíjania 8 - 10 hod
Hmotnosť 24,0 kg
inštalačná výška 4 - 5 m stožiar 76mm / výložník 76mm
krytie IP 65
Materiál zliatina hliníka
Solárny panel 5V, 50W, polycrystalline ISSL
Výkon 30 W, 3600 Lm, Philips LED SMD 3030
Rozmer Rozmery svietidla - 67 x 43 x 21 cm Rozmery solárneho panelu - 69 x 55 x 3 cm
Súmrakový senzor ANO

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Update cookies preferences