Menu
Your Cart

Karbónový infražiarič IQ-STAR basic black (černý) 2000 W

Karbónový infražiarič IQ-STAR basic black  (černý) 2000 W
Karbónový infražiarič IQ-STAR basic black  (černý) 2000 W
Karbónový infražiarič IQ-STAR basic black  (černý) 2000 W
Novinka -11 %
Karbónový infražiarič IQ-STAR basic black  (černý) 2000 W
Karbónový infražiarič IQ-STAR basic black  (černý) 2000 W
Karbónový infražiarič IQ-STAR basic black  (černý) 2000 W
Karbónový infražiarič IQ-STAR basic black (černý) 2000 W
Tovar v akcii
Tovar za akčnú cenu
205,70€
182,71€
Bez DPH: 151,00€
  • Stav skladu: Skladom
Predané 4
Produkt si prezrelo 3561

Karbónový infražiarič IQ-STAR basic black  (černý) 2000 W
Vhodný do interiéru, nemá diaľkové ovládanie, iba manuálne, tlačidlo ON / OFF, topný výkon 2000W, Teplotu je možné regulovať pomocou externého termostatu, napríklad - Zásuvkový WIFI termostat IQ-SmartTemp.

Výhoda infražiaričov je rýchly nástup tepla, veľmi nízka spotreba energie, pretože má vykurovacu trubicu s nanofikovaným karbónovým vláknom (účinnosť až 99%).
Nadštandardná záruka 3 roky, pri zakúpení prepätovej zásuvky.

Všetky modely karbónových infražiaričov IQ-STAR vybavené najmodernejšou vykurovacou technológiou. Aktuálne to sú najlepšie a najvýkonnejšie infražiariče na trhu. Tieto infražiariče vynikajú luxusným dizajnom, odolným telom z antikoróznej zliatiny, vykurovacou trubicou s nanofikovaným karbónovým vláknom (životnosť až 10 tis. Prevádzkových hodín).

Vyberať môžete z dvoch dvoch výkonnostných modelov, IQ-STAR s výkonom 2000W a IQ-STAR S s výkonom 2500W. Oba modely majú tlačidlo ON / OFF pre zapnutie a vypnutie. Teplotu je možné regulovať pomocou externého termostatu, napríklad - Zásuvkový WIFI termostat IQ-SmartTemp.

Infražiariče sú tak vhodné aj ako hlavný vykurovací systém pre priemyselné a komerčné objekty. ideálnym riešením pre veľké i malé haly alebo dielne, pre predajne, kancelárske priestory, športové haly, a pod.
V interiéri sa používajú v kúpeľniach, ale aj v obytných miestnostiach na prikurovanie. Veľmi časté je použitie v kanceláriách, showroome, dielňach, prevádzkach, skladových halách a pod. Využívajú ho tiež chalupári po príchode do studenej, premrznuté chaty či chalupy, než sa im podarí poriadne roztopiť kachle a zahriať steny. Svoje uplatnenie nachádza čím ďalej tým častejšie v masérskych salónoch pre zahriatie tela a uvoľnenie svalového napätia klientov.

Odporúčaná inštalácia -  na stenu, dĺžka prívodnej šnúry je 1,8 ma je zakončená zásuvkovou vidlicou. Montážne konzoly na zavesenie na stenu alebo na univerzálny teleskopický stojan sú súčasťou balenia. Pri montáži na strop musí byť infražiarič vytočený do priestoru, pretože pri kolmom smerovaní tepelného toku smerom k zemi sa telo infražiariča prehrieva a môže dôjsť k jeho poškodeniu. Pre kolmé smerovanie tepelného toku zo stropu dole sú vhodnejšie karbnové infražiariče - Infražiarič IQ-STAR M basic black 2500W .

Infražiariče IQ-STAR sú vďaka všestrannému využitiu vhodné pre široké spektrum užívateľov, ktorí chcú krásny a moderný infražiarič. Sú ideálnym riešením vykurovania pre veľké priestory s vysokými stropmi, kde by bežné konvenčné kúrenie bolo neúčinné a nerentabilné. Pripojením k externému termostatu získate veľmi účinný a úsporný vykurovací systém. Môžete ich používať v interiéri aj vonku na terase alebo pod pergolou. Skvelý pomer: cena - výkon - TOP kvalita - luxusný dizajn.

Vykurovacie trubice obsahuje novú technológiu - nanofikované karbónové vlákno. Nanofikace zvyšuje vodivosť vlákna, ktoré tak premení oveľa viac energie na teplo (účinnosť 99%), zároveň nanofikace výrazne zlepšuje mechanickú odolnosť vlákna a potláča jeho svietivosť. Životnosť vykurovacieho vlákna vďaka týmto vylepšeným vlastnostiam dosahuje 8 - 10 tis. prevádzkových hodín. Oproti quartzovým či kremíkovým infrazářičům majú oveľa nižšiu svietivosť a nezaťažujú očné spojivky. Majú tiež oveľa väčšiu účinnosť, väčšiu mechanickú odolnosť a dlhšiu životnosť vykurovacieho telesa.Pracujú s veľmi nízkymi infračervenými frekvenciami, čo umožňuje prienik tepelných vĺn hlbšie do ľudského tela a priaznivo tak stimulujú látkovú výmenu a ozdravné procesy v tele. Karbónové infražiariče IQtherm možno preto použiť aj ako veľmi lacnú a pritom takmer rovnocennú náhradu za obľúbené infrasauny. Infražiarič umiestnite do drevenej kabínky, alebo ho zavesíte v kúpeľni na stenu a vystavíte svoje telo jeho blahodarnému teplu. Infražiarič IQtherm neohrieva len povrch, ale aj vnútorná časť tela, čím dochádza k uvoľneniu svalového napätia a nastolenie ozdravných procesov v tele. Blahodárne pôsobí pri reumatických problémoch, pri bolestiach svalov. kĺbov a výrazne urýchľujú liečbu zápalových a vírusových ochorení. Na domácej infrasaunování odporúčame najmä model IQ-STAR s regulovateľným výkonom 500 - 2000W (toto rozpätie výkonu je pre saunovanie úplne ideálne).

Technické parametre
Diaľkový ovládač NE
Hmotnosť 2,8 kg
krytie IP 55
Maximálna vykurovaná plocha index 26 / 14 m2
tepelný výkon 2000W, tlačidlo ON / OFF, možnosť regulácie teploty pomocou externého termostatu,
Rozmer DxŠxV - 90 x 9 x 13 cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Update cookies preferences