Menu
Your Cart

Infražiarič IQ-STAR BOLA silver 2500W

Infražiarič IQ-STAR BOLA silver 2500W
Infražiarič IQ-STAR BOLA silver 2500W
Novinka -8 %
Infražiarič IQ-STAR BOLA silver 2500W
Infražiarič IQ-STAR BOLA silver 2500W
Infražiarič IQ-STAR BOLA silver 2500W
Tovar v akcii
Tovar za akčnú cenu
295,24€
272,25€
Bez DPH: 225,00€
  • Stav skladu: Skladom
Predané 5
Produkt si prezrelo 2000

Infražiarič IQ-STAR BOLA silver 2500W

Regulovateľný vykurovací výkon : 1000 / 1500 / 2000 / 2500W, Diaľkový ovládač . Pomocou diaľkového ovládača môžete nastaviť aj automatické časové vypnutie 1-24 hod.

Infražiariče odporúčame chrániť  vhodnou prepäťovou ochranou !!!

Aktuálne sú to najlepšie a najvýkonnejšie infražiariče na trhu. Využitie vnútorné i vonkajšie , v horizontálnej polohe .

Majú rovnaké vlastnosti ako vyššie uvedený modelový rad IQ-STAR. Líšia sa predovšetkým veľmi štíhlym dizajnom ao málinko dlhším telom a dlhšou karbónovou vykurovacou trubicou. Dlhšie telo a dlhšia vykurovacia trubica = väčší rozptyl tepla do okolitého priestoru. Sú vhodné do interiéru aj do vonkajšieho prostredia.
Zavesenie na stenu alebo na teleskopický stojan.
Univerzálny teleskopický hlinikový stojan IQ-XS.

Karbónové infražiariče IQ-STAR BOLA sú vybavené najmodernejšou vykurovacou technológiou. Ultratenké eliptické telo im dodáva veľmi atraktívny a luxusný design. Sú vyrobené z ušľachtilej ocele s extrémne vysokou poveternostnou, mechanickou a antikoróznou odolnosťou.

Dlhá vykurovacia trubica s nanofikovaným karbónovým vláknom s prevádzkovou životnosťou až 10 tis. prevádzkových hodín rovnomerne šíri teplo do okolitého priestoru. Väčšia dĺžka trubice znamená oveľa širšie pokrytie vykurovanej plochy, ako je to pri iných typoch infražiaričov. Pocitovo tak docielime oveľa vyšší tepelný výkon, ako je skutočný príkon. Dá sa tak povedať, že pri minimálnej spotrebe el. energie získate maximálny pocit tepla. Infražiarič IQ-STAR BOLA je možné ovládať manuálne na boku infražiariča alebo pohodlne pomocou diaľkového ovládača. Možnosť nastavenia 4 vykurovacích výkonov: 1000/1500/2000/2500W. Pomocou diaľkového ovládača môžete nastaviť aj automatické časové vypnutie 1-24 hod.

V interiéri sa používa na prikurovanie v obytných miestnostiach. Veľmi časté je použitie v kanceláriách, showroome, dielňach, prevádzkach, skladových halách a pod. Využívajú ho tiež chalupári po príchode do studenej, premrznutej chaty či chalupy, než sa im podarí poriadne rozkúriť kachle a zahriať steny. Svoje uplatnenie nachádza aj v masérskych salónoch na zahriatie tela a uvoľnenie svalového napätia. Infražiarič umožňuje aj takzvané zónové vykurovanie, kedy vo veľkom priestore vykurujete iba konkrétne miesto. Tento efekt sa využíva predovšetkým v dielňach či skladových halách, kde vykurujete iba požadované pracovisko. Dosiahnete tým maximálnu úsporu prevádzkových nákladov. Tento systém vykurovania sa využíva napr. v kostoloch. Vonku ho využijete na spríjemnenie Vášho posedenia na terase, zimnej záhrade, pod pergolou či na balkóne. Infražiarič môže byť umiestnený celoročne na nekrytom mieste. Tento infražiarič má elektronické spínanie, nemožno ho preto spínať žiadnym externým zariadením (spínacie hodiny, externý termostat, apod.). Dĺžka prívodnej šnúry je 1,8 ma je zakončená zásuvkovou vidlicou. Montážne konzoly na zavesenie na stenu alebo na univerzálny teleskopický stojan sú súčasťou balenia. Infražiariče IQ-STAR BOLA sú stvorené pre extrémne podmienky, vhodné pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Tieto infražiariče majú vo svojej kategórii pre extrémnu záťaž najlepšie parametre na trhu: skvelú cenu - silný výkon - vysokú kvalitu - extrémnu odolnosť a veľmi dlhú životnosť.Technické parametre
Diaľkový ovládač ANO
Digitálny displej , diaľkové ovládanie, časovač ANO
Hmotnosť 3,5 kg
krytie IP 55
Maximálna vykurovaná plocha index 40 / 19 m2
Regulovateľný výkon 1000 / 1500 / 2000 / 2500W
Rozmer D x Š x V 90 x 7,4 x 17,4 cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Update cookies preferences