Menu
Your Cart

Infražiarič IQ-STAR M basic black 2500W

Infražiarič IQ-STAR M basic black 2500W
Infražiarič IQ-STAR M basic black 2500W
-4 %
Infražiarič IQ-STAR M basic black 2500W
Infražiarič IQ-STAR M basic black 2500W
Infražiarič IQ-STAR M basic black 2500W
Tovar v akcii
Tovar za akčnú cenu
244,42€
234,74€
Bez DPH: 194,00€
  • Stav skladu: Skladom
Predané 41
Produkt si prezrelo 14596

Infražiarič IQ-STAR M basic black 2500W

nadštandardná záruka 3 roky

DOPRAVA ZDARMA !!!  Nemá Diaľkový ovladač. Ovládá sa manuálne, tlačidlo ON / OFF.
topný výkon 2500W,  možnosť regulácie teploty pomocou externého termostatu, viz -  Zásuvkový WIFI termostat IQ-SmartTemp.    Zásuvkový termostat TS 10 pre modely BASIC a VERTICAL basic

Infražiariče odporúčame chrániť  vhodnou prepäťovou ochranou !!!
Odporúčaná inštalácia na stenu do výšky 1,8 - 2,5 m, prípadne na strop, pri montáži na strop môžu tieto infražiariče smerovať kolmo smerom k zemi, alebo na teleskopický stojan pre jednoduché prenášanie. Montážne konzoly sú súčasťou balenia. Infražiariče majú 1,8 m el. kábel zakončený zásuvkovú vidlicou 230V / 50Hz.Doporučujeme k ochraně infražiariče používat vždy prepetové zařízení, a vždy každý infrazárič musí mít svůj elektr. okruh.

Regulácia vykurovacieho výkonu je 2500W. Môžete ho ovládať ručne tlačidlom na boku infražiariče, Teplotu je možné regulovať pomocou externého termostatu, napríklad Zásuvkový WIFI termostat IQ-SmartTemp.Vyberať môžete z dvoch farebných prevedení, striebornej a čiernej. Infražiariče majú tlačidlo ON / OFF pre zapnutie a vypnutie.

Infrazarič má nerezové telo, vysoké krytie IP65 a extrémne mechanická a poveternostné odolnosť. Zároveň má ideálne zaoblenú odrazovú parabolu, ktorá umožňuje rovnomerné šírenie tepla vo všetkých smeroch. Pocitovo tak má oveľa vyšší tepelný výkon, ktoré ak je skutočný príkon. Dá sa tak povedať, že pri minimálnej spotrebe el. energie navodzuje maximálny pocit tepla.

Venku ho využijete na zpříjemnění Vašeho posezení na terase, zimní zahradě, pod pergolou či na balkoně. Infrazářič může být umístěn celoročně na nekrytém místě.

V interiéri sa používa pre prikurovanie vo väčších obytných miestnostiach. Veľmi časté je použitie v kanceláriách, showroome, dielňach, prevádzkach, skladových halách a pod. Využívajú ho tiež chalupári po príchode do studenej, premrznuté chaty či chalupy, než sa im podarí poriadne roztopiť kachle a zahriať steny. Svoje uplatnenie nachádza tiež v masérskych salónoch pre zahriatie tela a uvoľnenie svalového napätia.

Ak je v miestnosti umiestnené viacero infražiaričou musí mať každý tento infražiarič samostatný elektrický okruh, ak je v miestnosti iba umiestnený jeden infražiarič, stačí prepětová ochrana.

POZOR: infražiarič vždy natočte do priestoru, ale nikdy nemajte natočený na priamy predmet, vypne sa poistka, alebo sa spáli trubice !!!

Výhody karbónových infražiaričov IQtherm:

     vykurovacia trubica s nanofikovaným karbónovým vláknom (účinnosť až 99%)
     extrémne nízke prevádzkové náklady
     vysoká účinnosť
     mimoriadna mechanická odolnosť
     infračervená technológia = okamžité a príjemné teplo
     rýchle pripojenie cez zásuvkovú šnúru (230V, 50Hz)
     dlhé telo = väčšie a príjemnejšie rozptyl sálaného tepla
     liečebné účinky
     veľmi nízka svietivosť
     úplne tichá prevádzka

Technické parametre
Diaľkový ovládač NE
Hmotnosť 3,1 kg
krytie IP 65
Manuálne ovládanie ÁNO
Maximálna vykurovaná plocha index 37 / 18 m2
Regulovateľný výkon 2 stupne vykurovací výkon 2500W, tlačidlo ON / OFF, možnosť regulácie teploty pomocou externého termostatu,
Rozmer D x Š x V 78 x 12 x 12 cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Update cookies preferences