Menu
Your Cart

Sklenený duálny thermo radiátor IQ-A15

Sklenený duálny thermo radiátor IQ-A15
Sklenený duálny thermo radiátor IQ-A15
Sklenený duálny thermo radiátor IQ-A15
Sklenený duálny thermo radiátor IQ-A15
Sklenený duálny thermo radiátor IQ-A15
Novinka -6 %
Sklenený duálny thermo radiátor IQ-A15
Sklenený duálny thermo radiátor IQ-A15
Sklenený duálny thermo radiátor IQ-A15
Sklenený duálny thermo radiátor IQ-A15
Sklenený duálny thermo radiátor IQ-A15
Sklenený duálny thermo radiátor IQ-A15
Tovar v akcii
Tovar za akčnú cenu
578,38€
543,29€
Bez DPH: 449,00€
  • Stav skladu: Skladom
Predané 0
Produkt si prezrelo 1142

Sklenený duálny thermo radiátor IQ-A15

Sklenené duálne thermo radiátory IQ-A s termostatom s umelou inteligenciou.

Luxusné čierne sklenené duálne thermo radiátory IQ-A kombinujúce klasické konvekčné vykurovanie s príjemným infračerveným sálavým teplom. Disponujú najnovším typom termostatu s umelou inteligenciou, ktorá sama nastaví ideálny vykurovací režim, zároveň tiež optimalizuje pomer sálavého a konvekčného vykurovania, čím docieli úplne dokonalú tepelnú pohodu.

Za sklenenou prednou časťou radiátora je umiestnený sálavý infrapanel a múroch radiátora v jeho spodnej časti je v keramickom puzdre uložený vykurovací karbónový termočlánok. Oba tieto vykurovacie systémy tvoria duálnu vykurovaciu technológiu a pomer oboch zložiek určuje v režime AUTO umelá inteligencia. Vo všetkých ostatných vykurovacích režimoch je tento pomer pevne nastavený na 50:50%.

Veľmi jednoduché nastavenie termostatu, stačí zadať požadovanú vykurovaciu teplotu a zapnúť funkciu AUTO. Umelá inteligencia všetko ostatné nastaví za Vás a bude vykurovací režim neustále upravovať podľa frekvencie pohybu osôb v danom priestore. Umelá inteligencia stále stráži a optimalizuje spotrebu elektrickej energie. Keď sa v miestnosti nikto nepohybuje, tak sama zníži vykurovaciu teplotu. Akonáhle zachytí pohyb, tak opäť rýchlo vytvorí skvelú tepelnú pohodu. Vďaka možnosti automatického upravovania pomeru sálavého a konvekčného tepla budete mať pocit, že ste doslova obklopení teplom. Teplo bude všade okolo Vás a Vy máte pocit, že nekúri radiátor, ale kúri celá miestnosť. To všetko vďaka umelej inteligencii a sálavej zložke, ktorá akumuluje teplo vo všetkom pevnom (steny, podlaha, strop, nábytok, apod), čo sa nachádza v miestnosti. Tieto predmety potom naakumulované teplo sálajú späť do interiéru. Radiátor tak kúri oveľa kratšiu dobu, než iné vykurovacie systémy, čím spotrebováva výrazne menej elektrickej energie a zároveň vytvára úžasný tepelný komfort.

K radiátoru je možné kedykoľvek dokúpiť prídavný WIFI modul a ovládať ho potom na diaľku cez mobilný telefón alebo tablet. Luxusný sklenený povrch radiátora z čierneho tvrdeného skla akumuluje zvyškové teplo, ktoré potom sála do priestoru ešte nejaký čas aj po vypnutí radiátora. Radiátory sa dodávajú s pripojovacou šnúrou so zásuvkovou vidlicou.

Sálavé teplo preniká hlboko do ľudského tela, kde priaznivo stimuluje látkovú výmenu a ozdravné procesy v tele. Uvoľňuje svalové napätie, blahodárne pôsobí pri reumatických problémoch, pri bolestiach svalov a kĺbov a výrazne urýchľuje liečbu zápalových a vírusových ochorení. Sálavé teplo nevíri prachové častice. Duálne thermo radiátory IQ-A sú preto vhodné aj pre alergikov, astmatikov a osoby s chronickými dýchacími ťažkosťami.

Termostat s umelou inteligenciou as možnosťou pripojenia prídavného WI-FI modulu

Duálne thermo radiátory IQ-A majú integrovaný podsvietený LCD termostat s umelou inteligenciou. Termostat má užívateľsky veľmi jednoduché ovládanie. Termostat je ideálny používať v režime AUTO, kedy umelá inteligencia sama upravuje optimálny vykurovací režim a jeho dĺžku. Užívateľ potom iba nastaví pomocou tlačidiel +/- nastavovať požadovanú vykurovaciu teplotu v rozpätí 10 - 30°C. S vloženým WI-FI modulom si potom môžete v mobilnej aplikácii nastaviť individuálny týždenný vykurovací režim.

Okrem teploty môžete na termostate tiež nastaviť jeden z 5 vykurovacích režimov:

Auto- radiátor je riadený umelou inteligenciou, tá sama prepína medzi nastavenými teplotami pre režim Comfort a Eco podľa frekvencie pohybu osôb a taktiež upravuje pomer sálavého a konvekčného tepla, ktoré radiátor produkuje.
Comfort - radiátor kúri podľa vyššej nastavenej teplotnej hodnoty na termostate pre komfortný teplotný režim.
Eco - radiátor kúri podľa nižšej nastavenej teplotnej hodnoty na termostate pre úsporný vykurovací režim.
Anti-freeze - radiátor kúri v protizámrznom režime, udržiavaná teplota 7°C (+/- 3°C)
Eco program - iba s pripojeným WI-FI modulom, v mobilnej aplikácii si potom nastavíte vlastný týždenný vykurovací program a radiátor bude kúriť podľa tohto programu.
Termostat má možnosť nastavenia vykurovacej teploty s presnosťou +/- 0,1 °C. Ak dôjde v miestnosti k poklesu teploty o 0,5 ° C od nastavenej hodnoty, radiátor sa automaticky zapne, dokúri znovu na nastavenú hodnotu a potom sa opäť vypne. Radiátor tak väčšinou kúri iba niekoľko minút a potom sa opäť vypne.
Duálne thermo radiátory IQ-A majú aj ďalšie chytré funkcie:
Senzor pohybu - je aktívny v režime AUTO a je súčasťou umelej inteligencie, ktorá jeho prostredníctvom vyhodnucuje frekvenciu pohybu osôb v miestnosti a podľa toho upravuje vykurovací režim.
Šetrí tak Vaše náklady na vykurovanie.
Kontrola spotreby el. energie - iba s vloženým WI-FI modulom. V mobilnej aplikácii potom môžete kontrolovať spotrebu el. energie (KW) za posledných 24 hod, týždeň alebo mesiac. Náklady za vykurovanie sú tak pod Vašou stálou kontrolou.
Grafický indikátor spotreby el. energie - upozorňuje Vás, akú ekonomiku spotreby el. energie máte u Vášho radiátora nastavenú a smeruje Vás k optimálnemu a energeticky úspornému používaniu radiátora
.

Skleněné duální thermo radiátory IQ-A   Skleněné duální thermo radiátory IQ-A   Skleněné duální thermo radiátory IQ-A

Orientačná kalkulačka príkonov sklenených duálnych thermo radiátorov IQ-A :

Obytné miestnosti, kancelárie, apod.40 W / m3
Predsiene, technické miestnosti, a pod. 25 W / m3
Chodby, WC 30 W / m3
Kúpeľne45 W / m3

Technické parametre
Hmotnosť 13 kg
krytie IP 24
rozmer D x V x H 102 x 45 x 8 cm
Výkon 1500W

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Update cookies preferences