Menu
Your Cart

WI-FI modul pre IQ-A

WI-FI modul pre IQ-A
WI-FI modul pre IQ-A
Novinka
WI-FI modul pre IQ-A
WI-FI modul pre IQ-A
WI-FI modul pre IQ-A
83,49€
Bez DPH: 69,00€
  • Stav skladu: Skladom
Predané 0
Produkt si prezrelo 819

WI-FI modul pre IQ-A

Prídavný modul je možné kedykoľvek dokúpiť a jednoducho vložiť slotu v zadnej časti radiátora. S WI-FI modulom potom môžete radiátor vzdialene ovládať a kontrolovať pomocou voľne dostupnej mobilnej aplikácie pre ANDROID aj IOS.
 Na telefóne potom môžete kontrolovať aktuálnu teplotu v miestnosti, kde je radiátor inštalovaný, môžete zvýšiť alebo znížiť vykurovaciu teplotu, nastaviť týždenný program alebo vybrať niektorý z prednastavených vykurovacích režimov, prípadne radiátor vypnúť. Pre prehľadnosť a jednoduchú orientáciu môžete v mobilnej aplikácii pomenovať jednotlivé radiátory (napríklad podľa názvu miestnosti) a potom bude vždy presne vedieť, ako ktorý radiátor pracuje.
Pokiaľ nechcete nastavovať každý radiátor individuálne, môžete v aplikácii vytvoriť neobmedzené množstvo vykurovacích zón, do nich radiátory presunúť a potom už len upravovať parametre pre celú vykurovaciu zónu. Všetky radiátory umiestnené v tejto vykurovacej zóne potom budú pracovať jednotne, podľa nastavených parametrov pre túto zónu. Keď chcete v dome vytvoriť viac vykurovacích zón, tak si ich opäť môžete ľubovoľne pomenovať a presunúť do nich požadované radiátory. To isté môžete použiť, keď vlastníte viac nehnuteľností av každej z nich chcete individuálne nastavenie vykurovacieho režimu (individuálnu vykurovaciu zónu). V mobilnej aplikácii môžete tiež kontrolovať spotrebu jednotlivých radiátorov, prípadne nastaviť upozornenie na prekročenie nastaveného limitu spotreby v KW.

Limit je možné nastaviť pre 24 hod alebo 7 dní, prípadne pre celý jeden mesiac. Budete tak mať neustále prehľad o Vašich nákladoch na vykurovanie pri jednotlivých radiátoroch alebo celých vykurovacích zónach. Termostat je možné tiež vzdialene cez mobilnú aplikáciu uzamknúť. Zamedzíte tak neoprávnenej manipulácii s termostatom av ňom nastavenými hodnotami. Pokiaľ poskytnete prihlasovacie údaje k Vášmu účtu v mobilnej aplikácii ďalším užívateľom (napríklad rodinným príslušníkom), tak sa v ich telefóne tiež zobrazia všetky pripojené radiátory alebo vykurovacie zóny a budú ich môcť taktiež kontrolovať a meniť ich nastavenia.
V mobilnej aplikácii je možné tiež zapnúť alebo vypnúť ďalšie chytré funkcie, ktorými je radiátor vybavený - viď. nižšie. Termostat s WI-FI technológiou je určený pre chytré domácnosti, kde chcú vzdialene kontrolovať a spravovať vykurovací systém. Pre hotely, penzióny a veľké komerčné a kancelárske objekty, kde môžete pohodlne z jedného miesta kontrolovať a upravovať teplotu v jednotlivých priestoroch. Je to tiež ideálne riešenie pre všetkých chalupárov a chatárov, ktorí si pohodlne zapnú kúrenie ešte pred príchodom a prídu už do príjemne vyhriateho objektu. Pomocou tejto mobilnej aplikácie je možné ovládať nielen tieto sklenené duálne thermo radiátory IQ-A,
ale tiež Elektrické Duálne thermo radiátory IQ-K wifi,a tiež  Infrapanely Dual-Therm IQ-I wifi s vykurovacou technológiou DUAL-THERM. Všetky tieto vykurovacie systémy tak možno ľubovoľne kombinovať a ovládať v jednej spoločnej aplikácii.
Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Update cookies preferences