Menu
Your Cart

Karbónové infražiariče IQ-STAR M 2500W basic

Karbónové infražiariče IQ-STAR M basic sa vyznačujú atraktívnym dizajnom s telom z ušľachtilej ocele s extrémne vysokou poveternostnou, mechanickou a antikoróznou odolnosťou. Sú, rovnako ako všetky infražiariče IQ-STAR, vybavené najmodernejšou vykurovacou technológiou. Aktuálne sú najlepšími a najvýkonnejšími infražiaričmi na trhu. Tieto infražiariče vynikajú luxusným dizajnom, veľmi odolným telom z antikoróznej zliatiny a vykurovacou trubicou s nanofikovaným karbónovým vláknom (životnosť až 10 tis. prevádzkových hodín). Možnosť umiestnenia na stenu, strop alebo na univerzálny teleskopický stojan (v horizontálnej aj vertikálnej polohe).

Sú určené na použitie v extrémnych klimatických a záťažových podmienkach. Sú to, spoločne s IQ-STAR M 2500W, najvhodnejšie modely na vonkajšie a priemyselné použitie. Nerezové telo, vysoké krytie IP65 a extrémna mechanická a poveternostná odolnosť. Zároveň má ideálne zaoblenú odrazovú parabolu, ktorá umožňuje rovnomerné šírenie tepla vo všetkých smeroch. Pocitovo tak má oveľa vyšší tepelný výkon, ako je skutočný príkon. Dá sa tak povedať, že pri minimálnej spotrebe el. energie navodzuje maximálny pocit tepla.

V interiéri sa používa na prikurovanie vo väčších obytných miestnostiach. Veľmi časté je použitie v kanceláriách, showroomoch, dielňach, prevádzkach, výrobných, skladových a športových halách a pod. Využívajú ich tiež chalupári po príchode do studenej, premrznutej chaty či chalupy, než sa im podarí poriadne rozkúriť kachle a zahriať steny. Svoje uplatnenie nachádza aj v masérskych salónoch na zahriatie tela a uvoľnenie svalového napätia.

Vonku ho využijete na spríjemnenie Vášho posedenia na terase, zimnej záhrade, pod pergolou či na balkóne. Infražiarič môže byť umiestnený celoročne na nekrytom mieste.

Vyberať môžete z dvoch farebných prevedení, strieborné a čierne. Infražiariče majú tlačidlo ON/OFF pre zapnutie a vypnutie. Teplotu je možné regulovať pomocou externého termostatu, napríklad zásuvkového WIFI termostatu IQ-SmartTemp. Infražiariče sú tak vhodné aj ako hlavný vykurovací systém pre priemyselné a komerčné objekty. Sú ideálnym riešením pre veľké aj malé haly alebo dielne, pre predajne, kancelárske priestory, športové haly, chyty, chylupy, a pod.

Dĺžka prívodnej šnúry je 1,8 ma je zakončená zásuvkovou vidlicou. Montážne konzoly na zavesenie na stenu, strop alebo na univerzálny teleskopický stojan sú súčasťou balenia. Pri montáži na strop môžu tieto infražiariče smerovať kolmo smerom k zemi.

Infražiariče IQ-STAR M basic sú vďaka všestrannému využitiu vhodné pre široké spektrum užívateľov, ktorí chcú krásny a moderný infražiarič. Sú ideálnym riešením vykurovania pre veľké priestory s vysokými stropmi, kde by bežné konvenčné kúrenie bolo neúčinné a nerentabilné. Pripojením k externému termostatu získate veľmi účinný a úsporný vykurovací systém. Môžete ich používať v interiéri aj vonku na terase alebo pod pergolou. Skvelý pomer: cena - výkon - TOP kvalita - luxusný design.

Stav skladu: Skladom
Infražiarič IQ-STAR M basic black 2500W nadštandardná záruka 3 rokyDOPRAVA ZDARMA !!!  Nemá Dia..
244,42€ 234,74€ Bez DPH:194,00€
Stav skladu: Skladom
Infražiarič IQ-STAR M basic silver (strieborný) 2500W  nadštandardná záruka 3 roky, pri použití..
244,42€ 234,74€ Bez DPH:194,00€
Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)
Update cookies preferences