Menu
Your Cart

LED holografické projektory s bluetooth reproduktorom IQ-LI

Prinášame Vám LED show projektory s novou holografickou technológiou, ktorá Vám prinesie hlboké emočné a vizuálne vnemy. Môžete vyberať z dvoch modelov. Oba projektory sú vhodné ako pre deti, tak aj pre dospelých. Všetci si s nimi užijete nekonečné množstvo emotívnych zážitkov a skvelej zábavy.

Navolte si uklidňující relaxační režim anebo naopak vytvořte skvělou disco párty. Jednoduché ovládání pomocí dotykových tlačítek umožňuje přepínat mezi jednotlivými světelnými efekty a také aktivovat a ovládat integrovaný bluetooth reproduktor.

Model IQ-LI / AURORA SKY zobrazuje pulzující hvězdnou oblohu s polární září. Dokáže Vám doma navodit úžasnou atmosféru s hlubokými emočními prožitky. Můžete si tak užít nebeskou show, jakou mají pozorovatelé na severním pólu a přitom zůstanete v pohodlí Vašeho domova.

Můžete navolit režim světelných efektů pulzujících v rytmu reprodukované hudby. Skvělé pro domácí disco párty nebo naopak pro poslech uklidňující relaxační hudby.

Model IQ-LI/ALEXA zobrazuje hviezdnu oblohu, na ktorej prelietavajú kométy a meteority, mesiac a ďalšie najbližšie planéty našej slnečnej sústavy. Tento emotívny a úchvatný pohľad ešte umocňuje nádherná polárna žiara, ktorá vytvára jedinečnú show, ktorú môžete zažiť iba na severnom póle. Tento model môžete ovládať nielen pomocou tlačidiel na tele projektora, ale aj pomocou mobilnej aplikácie, ktorá prináša ďalší rad skvelých funkcií. Môžete si tak vyberať rôzne farebné režimy a nastavovať ich sýtosť, upravovať intenzitu svetla premietaného obrazu. Navolíte si vhodný hudobný a svetelný režim pre disco párty alebo naopak na relaxáciu a nastavíte si požadovanú hlasitosť reprodukovanej hudby. Môžete si tiež nastaviť časové vypnutie projektora a reproduktora. Projektor obsahuje tiež 8 prírodných zvukov pre príjemné zaspávanie alebo pre pokojnú relaxáciu (napríklad šumenie mora, dážď, jemný vánok, vtáčí spev, detský smiech, atď.). Požadovaný zvuk si navolíte tlačidlom alebo v mobilnej aplikácii, prípadne spustíte prehrávanie vlastnej hudby. Túto funkciu uvítajú predovšetkým rodičia malých detí a tiež všetci, ktorí na zaspávanie alebo na relaxáciu potrebujú počuť niečo príjemné a upokojujúce. Ako praktické príslušenstvo sú k tomuto projektoru ešte malé LED svietidlo a malý ventilátor, ktoré je možné vložiť do USB konektora na tele projektora a používať ich podľa aktuálnej potreby.LED holografický projektor IQ-LI ALEXA
Novinka
Stav skladu: Skladom
LED holografický projektor IQ-LI ALEXAIba pre vnútorné využitie. . ovláda sa - manuálne tlačidlami a..
101,64€ Bez DPH:84,00€
Stav skladu: Skladom
LED holografický projektor IQ-LI AURORA SKYovláda sa - manuálne tlačidlami alebo pomocou diaľkového ..
83,49€ Bez DPH:69,00€
Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)
Update cookies preferences