Menu
Your Cart

LED ohybné fóliové displeje IQ-LMS pre vnútorné i vonkajšie použitie


LED fóliové displeje IQ-LMS sú technologickou novinkou. Sú pružné a veľmi ľahké, hrúbka fólie je len 4mm, čo tieto obrazovky predurčuje pre široké spektrum využitia. Displej je možné vložiť do rámčeka, nalepiť na okná, sklenené výklady alebo na zadné sklá vozidiel. Možno ich nalepiť tak na vnútorné steny (showroom, vlaky, autobusy, električky, apod.), Tak aj na vonkajšie steny budov, vonkajšie reklamné pútače, informačné systémy, apod.

LED fóliové displeje IQ-LMS majú jeden typový rozmer 27x27cm. Napájanie cez USB kábel, DC 5V. Dĺžka pripojovacieho kábla je 50cm, možno ho však pomocou predlžovacieho USB kábla predĺžiť až na 3,5m

Možno ich tiež pripnúť na odev (napríklad na vestu alebo batoh) a potom ich napájať pomocou POWER banky (nie je súčasťou dodávky). V tomto prevedení ich môžu používať napríklad predavači v obchodných centrách, hostesky na veľtrhoch a propagovať Vaše produkty a informovať o novinkách.

LED displeje IQ-LMS môžu zobrazovať text, obrázky a videá. Vkladanie obsahu je bezdrôtovo pomocou integrovanej WIFI a mobilné aplikácie pre ANDROID i IOS. Vložený obsah tak možné veľmi jednoducho meniť alebo upravovať.

Pružné displeja IQ-LMS predstavujú veľmi atraktívny a neopozeraný štýl reklamy, ktorý možno použiť kedykoľvek, kdekoľvek a na čokoľvek.


LED outdoor a indoor foliové obrazovky IQ-LMSLED outdoor a indoor foliové obrazovky IQ-LMSLED outdoor a indoor foliové obrazovky IQ-LMS

Stav skladu: Skladom
VESTA k LED ohybnému fóliovému displeju DOVOZ ZDARMA čierna, vzdušná, unoverzální veľkosť - úprava p..
14,52€ Bez DPH:12,00€
Zobrazené 1 až 1 z 1 (1 stránok)
Update cookies preferences