Menu
Your Cart

Dezinfekčné antibakteriálne UV lampy

Dezinfekčné antibakteriálne UV lampy

UV žiarenie efektívne ničí všetky vírusy, baktérie, roztoče, parazity, obtiažny hmyz, plesne a ďalšie škodlivé patogény, ktoré sa vyskytujú v danom priestore. Dezinfekčné UV lampa IQ-OSL má dve UV lampy, zakrivené bočné paraboly a možnosť natáčania pre čo najvyššiu dezinfekčný efekt vo všetkých smeroch 360 °. Vytvorí tak dokonale sterilné a dezinfikované prostredie. Jej používaním účinne chránite zdravie sebe, svojim blízkym a svojmu najbližšiemu okoliu.
   Tri dezinfekčné programy :
   1.  15 min - pre základné dezinfekciu
   2.  30 min - štandardný dezinfekčný program
   3.  60 min - intenzívny dezinfekčný program

UV žiarenie narúša bunkovú štruktúru (DNA a RNA) všetkých živých organizmov a tým je aktívne likviduje. Lampa IQ-OSL 3 dezinfekčné programy. Každý program má rôznu dĺžku trvania (15/30 / 60min.). Počas spusteného dezinfekčného programu sa v danom priestore nesmie nachádzať žiadna osoba či domáce zvieratá. Dlhodobé vystavenie UV žiareniu môže spôsobiť závažné poškodenie zdravia. Ihneď po ukončení dezinfekčnej programu je priestor opäť bezpečný, dôkladne vydezinfikované a 100% sterilné a Vy ho môžete znovu aktívne využívať. Lampa IQ-OSL vydezinfikuje podlahu, steny, nábytok a všetky predmety aj odevy, ktoré sa v danom priestore nachádzajú.

Dezinfekční a sterilizačný efekt UV žiarenia sa výrazne zvyšuje podporou vstavaného generátora ozónu. Už samotný ozón má veľmi silné oxidačné a sterilizačné vlastnosti a v kombinácii s UV žiarením vytvorí úplne dokonalý dezinfekčný nástroj, ktorý nekompromisne zlikviduje 99,9% všetkých vírusov, baktérií, roztočov, parazitov, otravného hmyzu, plesní a ďalších škodlivých patogénov.

UV lampa IQ-OSL s generátorom ozónu má veľmi moderný dizajn a môžete vyberať medzi luxusné bielou a praktickú čiernu variantom. Inštalácia aj obsluha je veľmi jednoduchá. Lampu ovládate pohodlne pomocou diaľkového ovládača. UV lampa je vhodná pre bežné domácnosti, kancelárie, lekárske ordinácie, malé obchody, prevádzky a dielne. Nízka hmotnosť umožňuje ľahké prenášanie medzi jednotlivými miestnosťami. UV lampa nie je vhodná pre priemyselné použitie a pre veľké priestory. UV lampy IQ-OSL s generátorom ozónu možno tiež účinne použiť na likvidáciu hmyzu, ako ako rybenky, ploštice, šváby, apod.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            


Popis procesu dezinfekcie ozónom:

Do priestoru, ktorý chcete dezinfikovať, bezpečne postavte ozónový generátor. Pri dezinfekcii interiéru vozidiel umiestnite prístroj na podlahu vozňa, ideálne za predné sedadlá a sklopte operadlá zadných sedadiel, aby ozón prenikol aj do batožinového priestoru. Ak máte prístroj IQ-OZ4 alebo IQ-OZ5, tak prístroj nemusíte vkladať do vozidla, ale cez pootvorené bočné okienko Vsunuté do interiéru vozidla prúdovou hadicu.

Potom vložte pripojovací šnúru do el. zásuvky a prístroj zapnite tlačidlom ON / OFF. Na časovom spínači nastavte požadovaný čas dezinfekčného cyklu (väčšinou 1 - 60 minút) podľa veľkosti daného priestoru a miery jeho kontaminácie. Po tej prístroj začne generovať ozón a obsluha opustí dezinfikovaný priestor.

Počas dezinfekčného cyklu sa nesmie v danom priestore nachádzať žiadne osoby ani domáce či chovné zvieratá. Po dokončení dezinfekčného cyklu sa prístroj sám vypne. Do dezinfikovaným priestoru vstupujte bez ochrany dýchacích ciest najskôr 40 minút po ukončení dezinfekčného cyklu. Potom je odporúčané daný priestor aspoň na 10-15 minút vyvetrať.
https://www.shop-admin.cz/userdata/shopimg/thermowell/Image/IQ-UVA-pouziti-ab.jpgDezinfekční UV lampa IQ-UVL MiniDezinfekční UV lampa IQ-UVL MiniDezinfekční UV lampy IQ-UV MiniStav skladu: Skladom
Dezinfekčná UV lampa IQ-UVL Mininajpredávanejší malý kompaktný model !!!Malá a ľahko prenosná dezinf..
99,22€ 93,17€ Bez DPH:77,00€
Stav skladu: Skladom
Dezinfekčná UV lampa IQ-UVP6 MiniMalá a ľahko prenosná dezinfekčna UV lampa IQ-UVL Mini je určená pr..
129,47€ 117,37€ Bez DPH:97,00€
Stav skladu: Skladom
Dezinfekčná antibakteriálna UV lampa IQ-OSL s generátorom ozónu (UV germicidal lámp) UV žiarenie e..
286,77€ 273,46€ Bez DPH:226,00€
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)
Update cookies preferences