Menu
Your Cart

Karbónové infražiariče IQ-STAR

Vďaka univerzálnosti je infračervený ohrievač IQ-STAR vhodný pre širokú škálu používateľov, ktorí chcú krásny, moderný infračervený ohrievač, ktorí chcú zároveň regulovať výkon ohrevu a využívať diaľkové ovládanie a ďalšie pridané funkcie. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú infračervený ohrievač používať v interiéri alebo exteriéri, alebo pre tých, ktorí hľadajú najvhodnejší ohrievač pre svoju domácu infrasaunu. Skvelý pomer : cena - výkon - TOP kvalita - luxusný dizajn.

Tento infračervený ohrievač má elektronické spínanie, takže ho nemožno spínať žiadnym externým zariadením (spínacími hodinami, externým termostatom atď.). Dĺžka napájacieho kábla je 1,8 m a je ukončený vidlicou so zástrčkou. Súčasťou dodávky sú montážne konzoly na zavesenie na stenu alebo na univerzálny teleskopický stojan.


Infrasauna IQ-STAR má nastaviteľný výkon 500 - 2000 W. Možno ho ovládať buď manuálne pomocou tlačidla pod displejom na tele infračerveného ohrievača, alebo pomocou priloženého diaľkového ovládania. Môžete ľubovoľne prepínať medzi 4 prednastavenými úrovňami vykurovacieho výkonu (500/1000/1500/2000W). Diaľkové ovládanie umožňuje aj nastavenie času vypnutia.


Môžete si vybrať z dvoch farieb striebornej a čiernej. Čierna verzia sa používa najmä na vykurovanie kostolov, domov smútku a historických budov.


Infračervený ohrievač IQ-STAR možno použiť aj ako ideálnu náhradu obľúbenej infrasauny. Infračervený ohrievač jednoducho umiestnite na stenu alebo na mobilný stojan a vystavte svoje telo jeho blahodarnému teplu. Infračervené teplo neohrieva len povrch, ale preniká hlboko do vášho tela, čím uvoľňuje svalové napätie, stimuluje metabolizmus a podporuje ozdravné procesy vo vašom tele. Priaznivo pôsobí na reumatické problémy, bolesti svalov a kĺbov a výrazne urýchľuje liečbu zápalových a vírusových ochorení. Vďaka funkcii regulácie výkonu môžete prostredníctvom diaľkového ovládania regulovať intenzitu tepelného žiarenia podľa svojich aktuálnych potrieb. Ak uvažujete o domácej infrasaune, model IQ-STAR je pre vás tou najlepšou voľbou.


V exteriéri sa dá použiť na spríjemnenie posedenia na terase, v zimnej záhrade, pod pergolou alebo na balkóne.


V interiéri sa používajú nielen v kúpeľniach, ale aj v obytných miestnostiach na vykurovanie. Veľmi často sa používajú v kanceláriách, výstavných priestoroch, dielňach, skladoch atď. Používajú ich aj chalupári, keď prídu do studenej, zamrznutej chaty alebo chalupy, kým sa im podarí poriadne roztopiť kachle a vyhriať steny. Čoraz častejšie sa používa v masážnych salónoch na zahriatie tela a uvoľnenie svalového napätia klientov.


Infračervené ohrievače IQ-STAR majú krytie IP55, odolné antikorové telo a vysokú mechanickú odolnosť. Majú teda všestranné použitie nielen v interiéri, ale aj v exteriéri. Ideálne zaoblená reflexná parabola umožňuje rovnomerné rozloženie tepla vo všetkých smeroch. Vzniká tak dojem oveľa vyššieho vykurovacieho výkonu, ako je skutočný príkon infračerveného ohrievača. Možno teda povedať, že vyvoláva maximálny pocit tepla pri minimálnej spotrebe energie.


Uhlíkové infračervené ohrievače IQ-STAR, IQ-STAR S a IQ-STAR M sú vybavené najnovšou technológiou ohrevu. V súčasnosti sú to najlepšie a najvýkonnejšie infračervené ohrievače na trhu. Tieto infračervené ohrievače vynikajú luxusným dizajnom, odolným telom z antikoróznej zliatiny, vykurovacou trubicou z uhlíkových vlákien s nanofixáciou (životnosť až 10 000 prevádzkových hodín) a pohodlným diaľkovým ovládaním.

Karbónový infražiarič IQ STAR black (čierny)2000
-10 %
Stav skladu: Skladom
Karbónový infražiarič IQ STAR black (čierny) s diaľkovým ovládačom,regulovateľný vykurovací výkon 50..
257,73€ 232,32€ Bez DPH:192,00€
Stav skladu: Skladom
Karbónový infražiarič IQ-STAR silver  , s diaľkovým ovládačom.Regulovatelný topný výkon 500/ 1..
250,47€ 234,74€ Bez DPH:194,00€
Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)
Update cookies preferences