Menu
Your Cart

Karbónové infražiariče IQ-STAR S

Uhlíkové infračervené ohrievače IQ-STAR S sú rovnako ako infračervené ohrievače IQ-STAR a IQ-STAR M vybavené najmodernejšou technológiou ohrevu. V súčasnosti sú to najlepšie a najvýkonnejšie infračervené ohrievače na trhu. Tieto infračervené ohrievače vynikajú luxusným dizajnom, odolným telom z antikoróznej zliatiny, vykurovacou trubicou z uhlíkových vlákien s nanofixáciou (životnosť až 10 000 prevádzkových hodín) a pohodlným diaľkovým ovládaním.

Infračervené ohrievače IQ-STAR S majú krytie IP55, odolné antikorové telo a vysokú mechanickú odolnosť. Majú teda všestranné použitie nielen v interiéri, ale aj v exteriéri. Ideálne zaoblená reflexná parabola umožňuje rovnomerné rozloženie tepla vo všetkých smeroch. Vzniká tak dojem oveľa vyššieho vykurovacieho výkonu, ako je skutočný príkon infračerveného ohrievača. Možno teda povedať, že vyvoláva maximálny pocit tepla pri minimálnej spotrebe energie.

V interiéri sa používajú nielen v kúpeľniach, ale aj v obytných miestnostiach na vykurovanie. Veľmi časté použitie je v kanceláriách, výstavných priestoroch, dielňach, skladoch atď. Využívajú ich aj chalupári, keď prídu do studenej, zamrznutej chaty alebo chalupy, kým sa im podarí poriadne rozmraziť kachle a vyhriať steny. Čoraz častejšie sa používa v masážnych salónoch na zahriatie tela a uvoľnenie svalového napätia klientov.

V exteriéri sa dá použiť na spríjemnenie posedenia na terase, v zimnej záhrade, pod pergolou alebo na balkóne.

Infračervené ohrievače IQ-STAR S možno použiť aj ako vhodnú náhradu obľúbenej infrasauny. Infračervený ohrievač jednoducho umiestnite na stenu alebo na mobilný stojan a vystavte svoje telo jeho blahodarnému teplu. Infračervené teplo neohrieva len povrch, ale preniká hlboko do vášho tela, čím uvoľňuje svalové napätie, stimuluje metabolizmus a podporuje ozdravné procesy vo vašom tele. Priaznivo pôsobí na reumatické problémy, bolesti svalov a kĺbov a výrazne urýchľuje liečbu zápalových a vírusových ochorení. Vďaka funkcii regulácie výkonu môžete prostredníctvom diaľkového ovládania regulovať intenzitu tepelného žiarenia podľa svojich aktuálnych potrieb.

Môžete si vybrať z dvoch farieb, striebornej a čiernej. Čierna verzia sa používa najmä na vykurovanie kostolov, domov smútku a historických budov.

Infračervené ohrievače IQ-STAR majú nastaviteľný výkon 1000 - 2500 W. Možno ich ovládať buď manuálne tlačidlom pod displejom na tele infračerveného ohrievača, alebo pomocou priloženého diaľkového ovládača. Môžete si vybrať zo 4 prednastavených úrovní vykurovacieho výkonu (1000/1500/2000/2500W). Diaľkové ovládanie umožňuje nastaviť aj čas vypnutia.

Tieto infračervené ohrievače majú elektronické spínanie, takže ich nemožno spínať žiadnym externým zariadením (spínacími hodinami, externým termostatom atď.). Dĺžka prívodného kábla je 1,8 m a je ukončený vidlicou so zástrčkou. Inštalácia je možná na stenu, strop alebo na univerzálny teleskopický stojan. Montážne konzoly sú súčasťou dodávky.

Infračervené ohrievače IQ-STAR S sú vhodné pre široký okruh používateľov, ktorí chcú moderný infračervený ohrievač s množstvom funkcií za prijateľnú cenu. Tieto infračervené ohrievače majú najlepšie vlastnosti na trhu : skvelá cena - silný výkon - TOP kvalita - extrémne dlhá životnosť - luxusný dizajn.

Stav skladu: Skladom
Karbónový infražiarič IQtherm STAR S black (čierny) s diaľkovým ovládačom,Regulovateľný vykurov..
301,29€ 273,46€ Bez DPH:226,00€
Stav skladu: Skladom
Karbónový infražiarič IQ-STAR S silver ,infražiarič s diaľkovým ovládačom ,regulovateľný vykurovací ..
301,29€ 273,46€ Bez DPH:226,00€
Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)
Update cookies preferences