Menu
Your Cart

Karbónové infražiariče IQ-STAR / IQ-STAR S basic

Všetky modely uhlíkových infračervených ohrievačov IQ-STAR sú vybavené najnovšou technológiou vykurovania. V súčasnosti sú to najlepšie a najvýkonnejšie infračervené ohrievače na trhu. Tieto infračervené ohrievače sa vyznačujú luxusným dizajnom, odolným telom z antikoróznej zliatiny, vykurovacou trubicou s nanofixáciou z uhlíkových vlákien (životnosť až 10 tisíc prevádzkových hodín).

Infračervené ohrievače IQ-STAR majú krytie IP55, odolné antikorové telo a vysokú mechanickú odolnosť. Majú teda všestranné použitie nielen v interiéri, ale aj v exteriéri. Ideálne zaoblená reflexná parabola umožňuje rovnomerné rozloženie tepla vo všetkých smeroch. Vzniká tak dojem oveľa vyššieho vykurovacieho výkonu, ako je skutočný príkon infračerveného ohrievača. Možno teda povedať, že vyvoláva maximálny pocit tepla pri minimálnej spotrebe energie.

V interiéri sa používajú nielen v kúpeľniach, ale aj v obytných miestnostiach na vykurovanie. Veľmi často sa používajú v kanceláriách, výstavných priestoroch, dielňach, skladoch atď. Používajú ich aj chalupári, keď prídu do studenej, zamrznutej chaty alebo chalupy, kým sa im podarí poriadne roztopiť kachle a vyhriať steny. Čoraz častejšie sa používa v masážnych salónoch na zahriatie tela a uvoľnenie svalového napätia klientov.

V exteriéri sa dá použiť na spríjemnenie posedenia na terase, v zimnej záhrade, pod pergolou alebo na balkóne.

Môžete si vybrať z dvoch modelov s dvoma výkonmi: IQ-STAR s výkonom 2000 W a IQ-STAR S s výkonom 2500 W. Oba modely majú tlačidlo ON/OFF na zapnutie a vypnutie. Teplotu možno regulovať pomocou externého termostatu, napríklad pomocou zásuvného termostatu IQ-SmartTemp WIFI. Infračervené ohrievače sú tak vhodné aj ako hlavný vykurovací systém pre priemyselné a komerčné budovy. Sú ideálne pre veľké a malé haly alebo dielne, obchody, kancelárske priestory, športové haly atď.

Dĺžka prívodného kábla je 1,8 m a je ukončený vidlicou so zástrčkou. Súčasťou dodávky sú montážne konzoly na zavesenie na stenu alebo na univerzálny teleskopický stojan. Pri montáži na strop musí byť infračervený ohrievač natočený do priestoru, pretože smerovanie tepelného toku kolmo na zem spôsobí prehriatie telesa infračerveného ohrievača a môže spôsobiť jeho poškodenie. Na kolmý tepelný tok smerom od stropu nadol sú vhodnejšie základné uhlíkové infračervené ohrievače IQ-STAR M 2500 W, pretože majú teleso s chladiacou mriežkou prispôsobené na tento spôsob montáže.

Vďaka svojej univerzálnosti sú infračervené žiariče IQ-STAR vhodné pre široké spektrum používateľov, ktorí chcú krásny a moderný infračervený žiarič. Sú ideálnym riešením vykurovania veľkých priestorov s vysokými stropmi, kde by bolo bežné vykurovanie neúčinné a nerentabilné. Pripojením k externému termostatu získate veľmi účinný a úsporný vykurovací systém. Môžete ich používať v interiéri alebo vonku na terase či pod pergolou. Skvelý pomer : cena - výkon - TOP kvalita - luxusný dizajn.

Karbónový infražiarič IQ-STAR basic black  (černý) 2000 W
Novinka -11 %
Karbónový infražiarič IQ-STAR basic silver (stříbrný) 2000 W
Novinka -12 %
Stav skladu: Skladom
Karbónový infražiarič IQ-STAR basic silver (stříbrný) 2000 W Vhodný do interiéru, nemá diaľkové ovlá..
205,70€ 181,50€ Bez DPH:150,00€
Karbónový infražiarič IQ STAR S basic black (čierny) 2500 W
Novinka -11 %
Stav skladu: Skladom
Karbónový infražiarič IQ-STAR S basic black (čierny) 2500 W Vhodný do interiéru, nemá diaľkové ovlád..
252,89€ 226,27€ Bez DPH:187,00€
Karbónový infražiarič IQ STAR S basic silver (stříbrný) 2500 W
Novinka -9 %
Stav skladu: Skladom
Karbónový infražiarič IQ-STAR S basic silver (stříbrný) 2500 W  vykurovací výkon 2500W, tlačidl..
252,89€ 229,90€ Bez DPH:190,00€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)
Update cookies preferences