Menu
Your Cart

Karbonové infrazářiče IQ-STAR BOLA

Uhlíkové infračervené ohrievače IQ-STAR BOLA sú vybavené najmodernejšou vykurovacou technológiou. Mimoriadne tenké eliptické telo im dodáva veľmi atraktívny a luxusný dizajn. Sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s mimoriadne vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom, mechanickým vplyvom a korózii. V súčasnosti sú to najlepšie a najvýkonnejšie infračervené ohrievače na trhu.

Dlhá vykurovacia trubica s uhlíkovými nanovláknami s prevádzkovou životnosťou až 10 000 prevádzkových hodín rovnomerne rozvádza teplo do okolia. Väčšia dĺžka trubice znamená oveľa širšie pokrytie vyhrievanej plochy ako pri iných typoch infračervených ohrievačov. Výsledkom je oveľa vyšší citeľný tepelný výkon, ako je skutočný príkon. Dá sa teda povedať, že získate maximálny pocit tepla pri minimálnej spotrebe energie.

Infračervený ohrievač IQ-STAR BOLA možno ovládať manuálne na bočnej strane infračerveného ohrievača alebo pohodlne pomocou diaľkového ovládania. Je možné nastaviť 4 vykurovacie výkony: 1000 / 1500 / 2000 / 2500 W. Pomocou diaľkového ovládania môžete nastaviť aj automatické vypnutie v čase 1-24 hod.

Možno ho namontovať na stenu alebo na univerzálny teleskopický stojan IQ-XS alebo IQ-TS v horizontálnej polohe.

V interiéri sa používa na vykurovanie obytných miestností. Veľmi časté použitie v kanceláriách, predvádzacích miestnostiach, dielňach, skladoch atď. Používajú ho aj chalupári, keď prídu do studenej, zamrznutej chaty alebo chalupy skôr, ako stihnú poriadne roztopiť kachle a vyhriať steny. Používa sa aj v masážnych salónoch na zahriatie tela a uvoľnenie svalového napätia.

Infračervený ohrievač umožňuje aj tzv. zónové vykurovanie, pri ktorom vo veľkom priestore vyhrievate len určité miesto. Tento efekt sa využíva najmä v dielňach alebo skladoch, kde vykurujete len požadované pracovisko. Týmto spôsobom dosiahnete maximálnu úsporu prevádzkových nákladov. Tento systém vykurovania sa používa napríklad v kostoloch.

V exteriéri ho môžete použiť na spríjemnenie terasy, zimnej záhrady, pergoly alebo balkóna. Infračervený ohrievač môžete umiestniť na nekryté miesto počas celého roka.

Tento infračervený ohrievač má elektronické spínanie, takže ho nemožno spínať žiadnym externým zariadením (spínacími hodinami, externým termostatom atď.). Dĺžka prívodného kábla je 1,8 m a je ukončený vidlicou so zástrčkou. Súčasťou balenia sú montážne konzoly na zavesenie na stenu alebo na univerzálny teleskopický stojan.

Infračervené ohrievače IQ-STAR BOLA sú konštruované do extrémnych podmienok, vhodné na vonkajšie aj vnútorné použitie. Tieto infračervené ohrievače majú najlepšie vlastnosti na trhu vo svojej kategórii pre extrémne zaťaženie : skvelá cena - silný výkon - vysoká kvalita - extrémna odolnosť a veľmi dlhá životnosť.

Karbónový infražiarič IQ STAR BOLA 2000W black
Novinka -8 %
Stav skladu: Skladom
Modelový rad IQ-STAR BOLA - moderný štíhly dizajn a vysoká mechanická odolnosťRegulovateľný vykurova..
258,94€ 237,16€ Bez DPH:196,00€
Zobrazené 1 až 1 z 1 (1 stránok)
Update cookies preferences