Menu
Your Cart

Karbónový infražiarič IQ-STAR M mini

Mini karbónové infračervené ohrievače IQ-STAR M majú atraktívny dizajn s telom z nehrdzavejúcej ocele s mimoriadne vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom, mechanickým vplyvom a korózii. Rovnako ako infračervené ohrievače IQ-STAR M 2000 W, IQ-STAR M 2500 W, IQ-STAR a IQ-STAR S sú vybavené najmodernejšou technológiou ohrevu. V súčasnosti sú to najlepšie a najvýkonnejšie infračervené ohrievače na trhu. Tieto infračervené ohrievače sa vyznačujú luxusným dizajnom, vysoko odolným telom z antikoróznej zliatiny, vykurovacou trubicou z nano-fixovaných uhlíkových vlákien (životnosť až 10 000 prevádzkových hodín) a pohodlným diaľkovým ovládaním. Možno ich namontovať na stenu alebo na univerzálny teleskopický stojan (horizontálna poloha).

Na použitie v extrémnych klimatických a záťažových podmienkach. Najvhodnejší model na vonkajšie použitie. Telo z nehrdzavejúcej ocele, vysoké krytie IP65 a extrémna mechanická a poveternostná odolnosť. Zároveň má ideálne zaoblenú reflexnú parabolu, ktorá umožňuje rovnomerné rozloženie tepla vo všetkých smeroch. Má teda oveľa vyšší tepelný výkon, ako je skutočný príkon. Možno teda povedať, že vyvoláva maximálny pocit tepla pri minimálnej spotrebe energie.

V interiéri sa používa na vykurovanie obytných miestností a kúpeľní. Je veľmi rozšírené v kanceláriách, výstavných priestoroch, dielňach, skladoch atď. Využívajú ho aj chalupári, keď prídu do chladnej, premrznutej chaty alebo chalupy, kým sa im podarí poriadne roztopiť kachle a vyhriať steny. Používa sa aj v masážnych salónoch na zahriatie tela a uvoľnenie svalového napätia.

Infračervený ohrievač umožňuje aj tzv. zónové vykurovanie, pri ktorom vyhrievate len určité miesto vo veľkom priestore. Tento efekt sa využíva najmä v dielňach alebo skladoch, kde vykurujete len požadované pracovisko. Týmto spôsobom dosiahnete maximálnu úsporu prevádzkových nákladov. Tento systém vykurovania sa používa napríklad v kostoloch

V exteriéri ho môžete použiť na spríjemnenie terasy, zimnej záhrady, pergoly alebo balkóna. Infračervený ohrievač môžete umiestniť na nekryté miesto počas celého roka.

Infračervený ohrievač je k dispozícii v striebornej farbe.

Mini infračervené ohrievače IQ-STAR M možno použiť aj ako náhradu za obľúbené infrasauny. Infračervený ohrievač jednoducho umiestnite na stenu alebo na mobilný stojan a vystavte svoje telo jeho blahodarnému teplu. Infračervené teplo neohrieva len povrch, ale preniká hlboko do vášho tela, čím uvoľňuje svalové napätie, stimuluje metabolizmus a podporuje ozdravné procesy vo vašom tele. Priaznivo pôsobí na reumatické problémy, bolesti svalov a kĺbov a výrazne urýchľuje liečbu zápalových a vírusových ochorení. Vďaka funkcii regulácie výkonu môžete prostredníctvom diaľkového ovládania regulovať intenzitu tepelného žiarenia podľa svojich aktuálnych potrieb.

Regulácia vykurovacieho výkonu je v dvoch stupňoch : I = 1000 W, II = 2000 W. Môžete ho ovládať manuálne pomocou tlačidla na bočnej strane infračerveného ohrievača alebo pomocou priloženého diaľkového ovládania.

Tento infračervený ohrievač má elektronické spínanie, takže ho nemožno spínať žiadnym externým zariadením (spínacími hodinami, externým termostatom atď.). Dĺžka napájacieho kábla je 1,8 m a je ukončený vidlicou so zástrčkou. Súčasťou dodávky sú montážne konzoly na zavesenie na stenu alebo na univerzálny teleskopický stojan.

Mini infračervené ohrievače IQ-STAR M sú konštruované do extrémnych podmienok, sú vhodné na vonkajšie aj vnútorné použitie. Tieto infračervené ohrievače majú najlepšie vlastnosti na trhu vo svojej kategórii pre extrémne zaťaženie : skvelá cena - silný výkon - vysoká kvalita - extrémna odolnosť a veľmi dlhá životnosť.

Stav skladu: Skladom
Infražiarič IQ-STAR M mini SILVER, Modelový rad EXTREME - extrémna odolnosť + TOP kvalita, Na použit..
163,35€ 154,88€ Bez DPH:128,00€
Zobrazené 1 až 1 z 1 (1 stránok)
Update cookies preferences