Menu
Your Cart

Elektricke Thermo radiátory IQ S

Elektricke Thermo radiátory IQ-S

Hľadáte moderné a úsporný elektrický vykurovací systém za dostupnú cenu? Predstavujeme Vám nové elektrické thermo radiátory IQ-S s karbónovým termočlánkom, antikoróznym hliníkovým plášťom v moderne ladenom dizajne a programovateľným digitálnym termostatom, ktoré tieto požiadavky dokonale spĺňajú.

Základ radiátora tvorí vykurovací karbónový termočlánok, ktorý rýchlo a efektívne ohrieva hliníkové telo radiátora a šíri teplo do priestoru štandardným konvenčným spôsobom (prirodzený ohrev vzduchu). Ultra tenké telo radiátora so štýlovým dizajnom zaisťuje rýchle rýchle a rovoměrné vyhriatie celého priestoru. Úplne tichá prevádzka.

O Vašu tepelnú pohodu a úspornú prevádzku sa stará integrovaný programovateľný termostat s LCD displejom. Nastavenie a programovanie termostatu je jednoduché a intuitívne. Termostat je možné používať v manuálnom režime a teplotu upravovať pomocou tlačidiel +/-, alebo môžete zvoliť automatický režim s individuálne nastaviteľným týždenným programom. Termostat má veľmi vysokú presnosť +/- 0,2 ° C. Ak v miestnosti klesne teplota o 0,5 ° C pod nastavenú hodnotu termostatu, radiátor sa automaticky zapne, dohreve teplotu v miestnosti na nastavenú hodnotu a potom sa opäť vypne.

Termostat je tiež vybavený funkciou detekcie otvoreného okna. Tá v prípade otvorenia okna radiátor automaticky prepne do úsporného režimu, aby nedochádzalo k zbytočným tepelným stratám. Túto funkciu môžete ľubovoľne zapnú alebo vypnúť. Termostat možno elektronicky uzamknúť proti nežiaduce manimupaci.

Vďaka hliníkovému telu majú radiátory veľmi nízku hmotnosť. Manipulácia s radiátormi je preto veľmi jednoduchá. Súčasťou balenia sú montážne konzoly pre zavesenie na stenu. Za príplatok 26, EUR + DPH  možno objednať plastové nohy s kolieskami a radiátor potom môžete postaviť voľne v priestore.
Radiátory IQ-S majú metrový pripojovací kábel vyvedený vzadu, v pravej spodnej časti radiátora, sa zásuvkovú vidlicou.
Thermo radiátory IQ-S sú úplne bezúdržbové. S ich prevádzkou nie sú spojené žiadne

Thermo radiátory IQ-SOrientačná kalkulačka príkonov thermo radiátorov IQ-S: Thermo radiátory IQ-S
Obytné miestnosti, kancelárie, apod.            40 W / m3
Predsiene, technickej miestnosti, a pod.      25 W / m3
Chodby, WC                                                        30 W / m3
Kúpeľne                                                              45 W / m3

Dôležité upozornenie:
Ak máte na elektrickom okruhu, na ktorý budete radiátor pripájať, dvojtarifnú spínanie HDO signálom a chcete používať programové funkcie termostatu, je nutné dvojtarifnú riadenie HDO signálom vyblokovať, inak bude dochádzať k strate nastavených funkcií (k strate dôjde po 30 min. Od odpojenie el. prúdu). Prípadne môžete použiť funkciu vzdialeného ovládania cez externý (nezávislý) termostat, napríklad - Zásuvkový WIFI termostat IQ-SmartTemp
Ak budete pri radiátore používať iba funkciu manuálneho nastavenia teploty (+/-) bez ďalšieho programovaného nastavenia, stačí iba aktivovať funkciu REM a nastavenej teploty pre comfortné a Eco režim zostanú uložené v pamäti aj pri dlhodobom odpojení od el. siete.Thermo radiátory IQ-S    Thermo radiátory IQ-S   Thermo radiátory IQ-S

Stav skladu: Skladom
Thermo radiátory IQ-S  IQ-S5Thermo radiátory IQ-S sú úplne bezúdržbové. S ich prevádzkou nie sú..
165,77€ 154,88€ Bez DPH:128,00€
Stav skladu: Skladom
 Thermo radiátor IQ-S 10Thermo radiátory IQ-S sú úplne bezúdržbové. S ich prevádzkou nie sú spo..
217,80€ 197,23€ Bez DPH:163,00€
Thermo radiátor IQ-S 15 DOPRAVA ZDARMA
--8 %
Stav skladu: Skladom
Thermo radiátor IQ-S 15Thermo radiátory IQ-S sú úplne bezúdržbové. S ich prevádzkou nie sú spojené ž..
287,98€ 309,76€ Bez DPH:256,00€
Stav skladu: Skladom
Thermo radiátor IQ-S 20Thermo radiátory IQ-S sú úplne bezúdržbové. S ich prevádzkou nie sú spojené ž..
319,44€ 312,18€ Bez DPH:258,00€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)
Update cookies preferences