Menu
Your Cart

Infrapanely Dual-Therm IQ-I wifi s vykurovacou technológiou DUAL-THERM

Infrapanely Dual-Therm IQ-I  wifi s vykurovacou technológiou DUAL-THERM

Infrapanely IQ-I wifi s novou patentovanou technológiou Dual-Therm, ktorá predstavuje najmodernejšie a úplne unikátne duálny infratopnou technológiu doplnenú o prirodzenú konvenčné vykurovaciu zložku s karbónovým termočlánkom. Sálavé teplo sa tak šíri veľmi rýchlo a rovnomerne po celom priestore a Vy si vychutnáte úplne dokonalú teplotnú pohodu pripomínajúce relaxáciu na slnečnej pláži. Presne taký teplotný komfort vytvára nová technológia Dual-Therm.

Infrapanely Dual-Therm IQ-I wifi predstavujú úplne unikátne, maximálne úspornú vykurovací systém s veľmi rýchlym teplotným rastom. Veľké predné sálavé plocha šíri teplo do celého priestoru a konvenčné vykurovacie teleso zaisťuje prirodzenú cirkuláciu ohriateho vzduchu v miestnosti. Rozdiel teploty medzi podlahou a stropom je tak úplne minimálne. Infrapanely sa vešajú na stenu, ideálne vo výške obrazov. Možno ich inštalovať vo všetkých typoch stavieb aj v tých s SDK konštrukciami (kde štandardná infrapanelmi nedá inštalovať).

Infrapanely majú na pravom boku programovateľný LCD termostat s množstvom chytrých funkcií a s WIFI pripojením. Infrapanely je tak možné ovládať aj vzdialene cez mobilný telefón alebo tablet, nech už ste kdekoľvek. Luxusný dizajn tenkého tela infrapanelov sa saténovo matným povrchom dopĺňa možnosť zapnutia dekoratívneho LED podsvietenie, ktoré potešia Vaše oči i dušu a navodí pohodovú atmosféru.

Infrapanely Dual-Therm sa vyrábajú v dvoch farebných variantoch - biela RAL 9003 (skladom) a alebo v antracitovo šedej RAL 7024. Infrapanely majú pripojovacie šnúru so zásuvkovou vidlicou (1m) a krytie IP24.

Najmodernejšie a najlepšie funkčne vybavené infrapanely na trhu. Vhodná náhrada za neekonomické priamotopy.

Popis funkcií LCD termostatu s WI-FI technológií pre Android aj IOSInfrapanely Dual-Therm IQ-I wifi

Infrapanely majú na pravom boku integrovaný podsvietený termostat s LCD displejom. Termostat má užívateľsky veľmi priateľské a jednoduché ovládanie. Termostat môžete používať v manuálnom režime a pomocou tlačidiel +/- nastavovať požadovanú vykurovaciu teplotu v rozpätí 10 - 30 ° C, alebo môžete nastaviť týždenný program.

Okrem teploty môžete na termostate tiež vyberať z 3 vykurovacích režimov:

Comfort         infrapanel topí v štandardnom režime podľa nastavenej teplotné hodnoty na termostate pre komfortné teplotnú pohodu
Eco                 infrapanel topí v úspornom režime s teplotou zníženú o 3 ° C, než ak je nastavená hodnota na termostate
Anti-freeze    infrapanel topí v Protizámrzný režime, udržiavaná teplota 7 ° C (+/- 3 ° C)


Termostat má veľmi vysokú citlivosť s presnosťou +/- 0,1 ° C. Ak dôjde k poklesu teploty o 0,5 ° C od nastavenej hodnoty, infrapanel sa automaticky zapne, dohreve na nastavenú hodnotu a potom sa opäť vypne. Radiátor tak väčšinou kúri iba niekoľko minút a potom sa vypne. Na termostate možno tiež zapnúť / vypnúť dekoratívne LED osvetlenie spodnej časti infrapanelu.
WIFI technológia umožňuje vzdialené ovládanie pomocou mobilného telefónu alebo tabletu s Android alebo IOS z akéhokoľvek miesta na svete. Stačí inštalovať voľne dostupnú aplikáciu do Vášho telefónu a infrapanel s ňou spárovať. Na telefóne potom môžete kontrolovať aktuálnu teplotu v miestnosti, kde je infrapanel inštalovaný, môžete zvýšiť alebo znížiť vykurovaciu teplotu, nastaviť týždenný program alebo jeden z 3 vykurovací režimov, prípadne infrapanel vypnúť. Pre prehľadnosť a ľahkú orientáciu môžete v mobilnej aplikácii pomenovať jednotlivé infrapanelmi (napríklad podľa názvu miestnosti) a potom bude vždy presne vedieť, ako ktorý infrapanel pracuje.

Ak nechcete nastavovať každý infrapanel individuálne, môžete v aplikácii vytvoriť neobmedzené množstvo vykurovacích zón, do nich infrapanelmi presunúť a potom už len upravovať parametre pre celú vykurovaciu zónu. Všetky infrapanely umiestnené v tejto vykurovacej zóne potom budú pracovať jednotne, podľa nastavených parametrov pre túto zónu. Keď chcete v dome vytvoriť viac vykurovacích zón, tak si ich opäť môžete ľubovoľne pomenovať a presunúť do nich požadovanej infrapanely. To isté môžete použiť, keď vlastníte viac nehnuteľností a v každej z nich chcete individuálne nastavenie vykurovacieho režimu (individuálne vykurovaciu zónu).

V mobilnej aplikácii môžete tiež kontrolovať spotrebu jednotlivých infrapanelov, prípadne nastaviť upozornenie na prekročenie nastaveného limitu spotreby v KW. Limit možno nastaviť pre 24 hod alebo 7 dní, prípadne pre celý jeden mesiac. Budete tak mať neustále prehľad o Vašich nákladoch na vykurovanie u jednotlivých infrapanelov alebo celých vykurovacích zónach.

Termostat možno uzamknúť pomocou tlačidiel alebo tiež vzdialene cez mobilnú aplikáciu. Zamedzíte tak neoprávnenej manipulácii s termostatom a v ňom nastavenými hodnotami. Ak poskytnete prihlasovacie údaje k Vášmu účtu v mobilnej aplikácii ďalším užívateľom (napríklad rodinným príslušníkom), tak sa v ich telefóne tiež zobrazia všetky pripojené infrapanelmi alebo vykurovacej zóny a aj oni budú môcť kontrolovať a meniť ich nastavenia.

Termostat s WI-FI technológií je určený pre chytré domácnosti, kde chcú vzdialene kontrolovať a spravovať vykurovací systém. Pre hotely, penzióny a veľké komerčné a kancelárske objekty, kde môžete pohodlne z jedného miesta kontrolovať a upravovať teplotu v jednotlivých miestnostiach. Je to tiež ideálne riešenie pre všetky chalupárov a chatárov, ktorí si pohodlne zapnú kúrenie ešte pred príchodom a prídu už do príjemne vyhriateho objektu.


Infrapanely Dual-Therm IQ-I wifiInfrapanely Dual-Therm IQ-I wifi  Infrapanely Dual-Therm IQ-I wifi


Dôležité upozornenie:

Infrapanely IQ-I wifi sú určené pre používanie v rámci celej EÚ. Rovnako ako u nás, tak aj v ostatných krajinách EÚ majú dvojtarifnú sadzby, ale na rozdiel od nás, nie sú vypínané a výrobca počíta s tým, že infrapanely budú trvalo pripojené k zdroju el. energie. Ak teda máte na elektrickom okruhu, na ktorý budete infrapanel pripájať, dvojtarifnú spínanie HDO signálom a chcete používať programové a aj ďalšie chytré doplnkové funkcie termostatu, je nutné dvojtarifnú spínania HDO signálom odpojiť, inak bude dochádzať k strate nastavených funkcií (k strate dôjde po 30 min . od odpojenie el.prúdu) a infrapanel sa prepne do pohotovostného režimu. Odpojenie HDO spínanie Vám urobí akákoľvek elektromontážne firma (cca 15 minút práce v rozvádzači).

Orientačná kalkulačka príkonov infrapanelov Dual-Therm IQ-I wifi:

Obytné miestnosti, kancelárie, apod.             35 W / m3
Predsiene, technickej miestnosti, a pod.        20 W / m3
Chodby, WC,                                                        25 W / m3
Kúpeľne                                                                40 W / m3
* Uvedené príkony sú orientačné a slúži len pre zjednodušený výpočet energetickej spotreby infrapanelov IQ-I wifi pre jednotlivé priestory. Platí, že čím lepší objekt tepelno-izolačné a akumulačné vlastnosti, tým nižší príkon na vykurovanie potrebujeme a naopak.

Stav skladu: Skladom
Infrapanely Dual-Therm IQ-I  7 wifi,s vykurovacou technológiou DUAL-THERM  výkon 750WInfra..
554,18€ 508,20€ Bez DPH:420,00€
Infrapanely Dual-Therm IQ-I 10 wifi 1000W s vykurovacou technológiou DUAL-THERM ,
Novinka -9 %
Stav skladu: Skladom
Infrapanely Dual-Therm IQ-I 10 wifi ,Infrapanely IQ-I wifi s vykurovacou technológiou DUAL-THERM ,Vý..
603,79€ 548,13€ Bez DPH:453,00€
Infrapanely Dual-Therm IQ-I 15 s wifi 1500W s vykurovacou technológiou DUAL-THERM  DOPRAVA ZDARMA !!!
Novinka -11 %
Stav skladu: Skladom
Infrapanely Dual-Therm IQ-I 15 s wifi s vykurovacou technológiou DUAL-THERM , výkon 1500W.Infrapanel..
658,24€ 588,06€ Bez DPH:486,00€
Infrapanely Dual-Therm IQ-I 20 s wifi 2000W s vykurovacou technológiou DUAL-THERM
Novinka -11 %
Stav skladu: vypredané
Infrapanely Dual-Therm IQ-I 20 s wifi s vykurovacou technológiou DUAL-THERM  Infrapanely IQ-I..
709,06€ 627,99€ Bez DPH:519,00€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)
Update cookies preferences