Menu
Your Cart

Elektrické Thermo radiátory IQ-S + wifi

Elektrické thermo radiátory IQ-S + wifi

Elektrické thermo radiátory IQ-S + wifi sú úplne identické s thermo radiátory IQ-S, ale navyše sú doplnené zásuvkovým WIFI termostatom s možnosťou vzdialeného ovládania pomocou mobilného telefónu alebo tabletu (Android i IOS).

Radiátory sú vybavené karbónovým termočlánkom, antikoróznym hliníkovým plášťom v moderne ladenom dizajne a programovateľným digitálnym termostatom na tele radiátore + externým zásuvkovým- Zásuvkový WIFI termostat IQ-SmartTemp.

Základ radiátora tvorí vykurovací karbónový termočlánok, ktorý rýchlo a efektívne ohrieva hliníkové telo radiátora a šíri teplo do priestoru štandardným konvenčným spôsobom (prirodzený ohrev vzduchu). Ultra tenké telo radiátora so štýlovým dizajnom zaisťuje rýchle a rovnomerné vyhriatie celého priestoru. Úplne tichá prevádzka.
O Vašu tepelnú pohodu a úspornú prevádzku sa stará integrovaný programovateľný termostat s LCD displejom alebo zásuvkový WIFI termostat ovládaný pohodlne cez mobilnú aplikáciu. Ak v miestnosti klesne teplota o 0,5 ° C pod nastavenú hodnotu termostatu, radiátor sa automaticky zapne, dohreve teplotu v miestnosti na nastavenú hodnotu a potom sa opäť vypne. Pri ovládaní radiátora pomocou zásuvkového WIFI termostatu IQ-SmartTemp budete môcť radiátor vzdialene ovládať a kontrolovať pomocou inteligentného mobilného telefónu. To je ideálne riešenie napríklad pre víkendové chalupárov, ktorí si pomocou mobilného telefónu môžu s predstihom zapnúť kúrenie a potom už prísť do krásne vyhriatej chalupy.


Thermo radiátory IQ-S + wifi sú úplne bezúdržbové. S ich prevádzkou nie sú spojené žiadne ďalšie náklady, ako u iných vykurovacích systémov (napr. Pravidelné revízie, čistenie spalinových ciest, a pod.).
Vďaka hliníkovému telu majú radiátory veľmi nízku hmotnosť. Manipulácia s radiátormi je preto veľmi jednoduchá. Súčasťou balenia sú montážne konzoly pre zavesenie na stenu.

Za príplatok 26,00 Eur + DPH, možno objednať plastové nohy s kolieskami a radiátor potom môžete postaviť voľne v priestore.
Radiátory

- Radiátory IQ-S + wifi majú metrový pripojovací kábel vyvedený vzadu, v pravej spodnej časti radiátora, sa zásuvkovú vidlicou.

- Thermo radiátory IQ-S + wifi možno použiť vo všetkých typoch stavebných konštrukcií. Od murovaných, cez železobetónové konštrukcie, sendvičové drevostavby, až po drevené drevenice. Možno ich použiť aj v starých kamenných stavbách a v budovách sa sadrokartónovými priečkami. Sú vhodné nielen ako hlavný vykurovací systém, ale aj ako sekundárny zdroj vykurovania či na prikurovanie.

Orientačná kalkulačka príkonov thermo radiátorov IQ-S+ wifi :

Obytné miestnosti, kancelárie, apod.40 W / m3
Predsiene, technické miestnosti, a pod. 25 W / m3
Chodby, WC 30 W / m3
Kúpeľne45 W / m3

Thermo radiátory IQ-S
Stav skladu: Skladom
Elektrické thermo radiátory IQ-S + wifi sú úplne identické s thermo radiátory IQ-S, ale navyše sú ..
188,76€ 182,71€ Bez DPH:151,00€
Stav skladu: Skladom
Elektrický Thermo radiátor IQ-S10 + wifi Elektrické thermo radiátory IQ-S + wifi sú úplne identick..
237,16€ 228,69€ Bez DPH:189,00€
Stav skladu: Skladom
Elektrický Thermo radiátor IQ-S15 + wifi Elektrické thermo radiátory IQ-S + wifi sú úplne identick..
285,56€ 277,09€ Bez DPH:229,00€
Stav skladu: Skladom
Elektrické thermo radiátory IQ-S + wifi sú úplne identické s thermo radiátory IQ-S, ale navyše sú ..
333,96€ 313,39€ Bez DPH:259,00€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)
Update cookies preferences