Menu
Your Cart

Termoizolačné a protiplesňové nátery

Chcete ušetriť za vykurovanie, ale nechcete vyhadzovať desiatich alebo státisíce za zateplenie? Trápi Vás plesne na stenách alebo tepelné mosty v stavebných konštrukciách? Riešite optimálny typ maľby do detskej izby? V tom prípade máme pre Vás veľmi jednoduché riešenie v podobe termoizolačné maľby s označením THERMOMAX EXTRA. Termonátěr sa nanáša valčekom, štetcom alebo striekaním na steny či stropy a jeho aplikácii zvládne každý priemerný kutil. Termonátěr je možné aplikovať ako v exteriéri, tak aj v interiéri.

Obávate sa nebezpečných plesní a baktérií? Trápi Vás alergia, alebo častý výskyt vírusových ochorení? Pracujete v prostredí so zvýšenou vlhkosťou (kuchyne, práčovne, a pod.) Alebo v zdravotníctve, kde sa to hemží rôznymi vírusmi a baktériami? Tak práve pre Vás je tu interiérová maľba THERMOWELL s antialergénny a bakteriálne odolnosťou a odolnosťou voči plesniam.

Odrazivosť sa pohybuje okolo 92% na interiéri, v exteriéri potom záleží na sýtosti a farebnom odtieni. Čím sýtejšie a tmavší odtieň, tým odrazová schopnosť klesá. Vodivosť je cca cca 0,2 W.m-1.K-1.Hodnota je stanovená výpočtom z tepelnej vodivosti mikroguľôčok a samotného náteru.

Výskumné projekty z poslednej doby preukázali, že interiérové steny sú útočiskom mnohých druhov baktérií, z ktorých je značná časť pre ľudské zdravie škodlivá alebo až nebezpečná. Pri priamom, ale i nepriamom kontakte s takto infikovanými stenami môže ľahko dôjsť k nákaze. Aplikácia nášho náteru je v tomto prípade veľmi účinnou prevenciou v boji s týmito mikroorganizmami. Ničí až 99,99% baktérií a plesní. Tým zabezpečujú zdravé, bezpečné a hygienické prostredie. Vyrobené na báze nanotechnológie v kombinácii s využitím iónov striebra.

THERMOMAX EXTRA
Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci:
Neboli zistené žiadne priame alebo nepriame vedľajšie účinky na zdravie ľudí. Uchovávajte uzamknutý a mimo dosahu detí.
Pri zasiahnutí očí dôkladne vypláchnuť vodou a vyhľadať lekársku pomoc. Pri používaní nejedzte, nepite a nefajčite.
Noste vhodný ochranný odev a ochranné rukavice. Zasiahnutú pokožku umyť vodou a mydlom, ošetriť regeneračným krémom.
Dbajte na úradné predpisy, príslušné normy, smernice pre spracovanie a bezpečnostného listu.
Ošetrený výrobok obsahuje biocídne výrobky s protiplesňovými vlastnosťami.
Účinné látky: 2-oktylizotiazol-3 (2H) -on, terbutrín, Pyritión zinočnatý, 3-jód-2-propynyl butylkarbamát a oxid zinočnatý. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia.
Obsahuje (2-oktylizotiazol-3 (2H) -on). Môže vyvolať alergickú reakciu.
Dátum výroby, číslo výrobnej šarže, farebný odtieň a hmotnosť sú uvedené na veku obale. Podľa smernice EP a R

2004/42 / ES a Vyhlášky MŽP SR č. 127/2011 Zb. limitná hodnota pre obsah VOC v tomto výrobku (kat. A / c VR) je max. 40 g / l. Obsah VOC v tomto výrobku je max. 39 g / l v stave pripravenom na použitie.

INTERIÉROVÁ MALBA THERMOWELL
Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci:
Uchovávajte uzamknutý a mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí dôkladne vypláchnuť vodou a vyhľadať lekársku pomoc. Pri používaní nejedzte, nepite a nefajčite. Noste vhodný ochranný odev a ochranné rukavice. Zasiahnutú pokožku umyť vodou a mydlom, ošetriť regeneračným krémom. Dbajte na úradné predpisy, príslušné normy, smernice pre spracovanie a bezpečnostného listu.
Ošetrený výrobok obsahuje biocídne výrobky s antibakteriálnymi a protiplesňovými vlastnosťami.
Účinné látky: silver chlorid, 2-octylizotiazol-3 (2H) pyrition zinočnatý, 3-jód-2 propynyl butylkarbamát a oxid zinočnatý.
Dátum výroby, číslo šarže, farebný odtieň a hmotnosť sú uvedené na veku obale Podľa smernice EP a R 2004/42 / ES a Vyhlášky MŽP SR č. 127/2011 Zb. limitná hodnota.

S termoizolačným náterom ušetríte oproti bežným zatepľovacím systémom až 80% hodnoty obstarávacích nákladov. Pritom však aplikujete veľmi účinný systém, ktorý zachytí až 87% tepelného žiarenia, ktoré by inak uniklo cez Vaše murivo smerom von. Návratnosť obstarávacej ceny termonátěru je veľmi rýchla, zvyčajne do 2-3 rokov. Znížte teda energetickú náročnosť svojich domov a bytov a šetrite náklady za vykurovanie, keď z THERMOWELL je to tak jednoduché.

Termonátěr sa aplikuje na vonkajšie alebo vnútorné omietku v dvoch až troch vrtvách. Nenechajte sa zmiasť jeho skvelými krycími vlastnosťami a dodržujte stanovený počet dvoch až troch vrstiev náteru. Štandardne je dodávaný v snehovo bielej farbe. Náter je možné individuálne tónovať bežnými prípravkami pre silikónové alebo akrylátové farby. Pri vonkajšej aplikácii odporúčame nechať natónovať v špecializovaných miešacích centrách a alebo objednať u nás už v požadovanom farebnom tóne. Náš vzorkovník farebných odtieňov nájdete tu. Po zaschnutí je náter úplne umývateľný, v exteriéri navyše využíva princíp lotosové listu a vplyvom dažďa dochádza k jeho samoočišťování.


U penetračného náteru a laku je obsah účinných látok a VOC nízky a tieto opatrenia sa na nich nevzťahujú.

PDF technicky-list.pdf

CERTIFIKÁT NA VYŽÁDÁNÍ DODÁME !!!

Záruka kvality - pre výrobu náterových hmôt THERMOWELL sa používajú iba najkvalitnejšie suroviny, ktoré sú šetrné k ľudskému zdraviu a prírodnému prostrediu. Všetky výrobky majú príslušné atesty a certifikáty.
Skvelá cena - naše výrobky sú cenovo dostupné pre 95% českých a slovenských zákazníkov.
Ekológia - všetky nátery THERMOWELL riediteľné vodou, neobsahujú žiadne škodlivé alebo inak závadné chemické prvky. Sú priateľské k ľudskému zdraviu a k životnému prostrediu.
Vývoj a inovácie - firma THERMOWELL stále pracuje na vývoji nových materiálov a technológií, existujúce výrobky neustále inovuje a to nielen na základe vlastného vývoja, ale aj na základe ďalších nových poznatkov z oblasti vedy a techniky.

Okamžitá dostupnosť - všetky druhy náterových hmôt THERMOWELL máme skladom. Môžete si ich však objednať nielen u nás, ale aj u našich obchodných partnerov, ktoré mme takmer vo všetkých regiónoch. U nás, ale aj u väčšiny našich obchodných partnerov môžete tieto nátery nielen zakúpiť, ale objednať aj vlastnú realizáciu diela.

Poradenstvo a servis - zabezpečujeme kompletný poradenský servis. Pomôžeme Vám s voľbou vhodného typu náteru a poradíme s jeho aplikáciou. Zodpovieme akékoľvek Vaše otázky týkajúce sa našich výrobkov a ich využitie.

Serióznosť a slušnosť - naším hlavným cieľom je vždy a len spokojný zákazník.


Stav skladu: Skladom
Termoizolačný náter  THERMOMAX EXTRA 18 kgTermoizolační nátěr v 18kg balení, vhodný pro použití..
83,49€ 78,65€ Bez DPH:65,00€
Stav skladu: Skladom
Termoizolačný náter  THERMOMAX EXTRA 18 kgTermoizolační nátěr v 18kg balení, vhodný pro použití..
274,67€ Bez DPH:227,00€
Stav skladu: Skladom
Antibakterialna  Interiérová maľba  7kg s odolnosťou voči plesniamlen pre interiér, vhodná..
68,97€ 65,34€ Bez DPH:54,00€
Stav skladu: Skladom
Antibakterialna Interiérová maľba 25kg s odolnosťou voči plesniamlen pre interiér, vhodná pre alergi..
219,01€ 212,96€ Bez DPH:176,00€
Stav skladu: Skladom
Penetračný náter 1kg, s vysokou protiplesňovou odolnosťou, prípravok s optimálnym pomerom riedenia&n..
21,78€ Bez DPH:18,00€
Stav skladu: Skladom
Penetračný náter 5kg, s vysokou protiplesňovou odolnosťou, neriedený koncentrát pre individuálne pom..
73,81€ 71,39€ Bez DPH:59,00€
Stav skladu: Skladom
Účinná ochrana proti plesniam a riasam.Bezfarebný lak na steny - balenie 4,8 kg, výdatnosť cca 30m2...
96,80€ 93,17€ Bez DPH:77,00€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)
Update cookies preferences