Menu
Your Cart

Termoizolační náter THERMOMAX EXTRA

Termoizolační náter THERMOMAX EXTRA

je termoizolačný náter o veľmi vysokej účinnosti ktorý sa používa ako tenkovrstvá, veľmi účinná, tepelná izolácia vo vonkajšom a vnútornom prostredí budov.Zvlášť výhodné je použitie pri tepelných stratách, pri riešení likvidácie vznikajúcich plesní, pri vnútornom zatepľovaní obzvlášť obytných priestorov.S termoizolačným náterom ušetríte oproti bežným zatepľovacím systémom až 80% hodnoty obstarávacích nákladov.

Chcete ušetriť za vykurovanie, ale nechcete vyhadzovať desiatich alebo státisíce za zateplenie? Trápi Vás plesne na stenách alebo tepelné mosty v stavebných konštrukciách? V tom prípade máme pre Vás veľmi jednoduché riešenie v podobe termoizolačné maľby THERMOMAX EXTRA. Termonátěr sa nanáša valčekom, štetcom alebo striekaním na steny či stropy a jeho aplikácii zvládne každý priemerný majster. Termonátěr je možné aplikovať ako v exteriéri, tak aj v interiéri.

S termoizolačným náterom ušetríte oproti bežným zatepľovacím systémom 80% hodnoty obstarávacích nákladov. Pritom však aplikujete veľmi účinný systém, ktorý zachytí 87% tepelného žiarenia, ktoré by inak uniklo cez Vaše murivo smerom von. Návratnosť obstarávacej ceny termonátěru je veľmi rýchla, zvyčajne do 2-3 rokov. Znížte teda energetickú náročnosť svojich domov a bytov a šetrite náklady za vykurovanie, keď z THERMOWELL je to tak jednoduché!

Termonátěr sa aplikuje na vonkajšie alebo vnútorné omietku v dvoch až troch vrtvách. Nenechajte sa zmiasť jeho skvelými krycími vlastnosťami a dodržujte stanovený počet dvoch až troch vrstiev náteru. Štandardne je dodávaný v snehovo bielej farbe. Náter je možné individuálne tónovať bežnými prípravkami pre silikónové alebo akrylátové farby. Pri vonkajšej aplikácii odporúčame nechať natónovať v špecializovaných miešacích centrách a alebo objednať u nás v požadovanom farebnom tóne. Náš vzorkovník farebných odtieňov nájdete tu. Po zaschnutí je náter úplne umývateľný, v exteriéri navyše využíva princíp lotosové listu a vplyvom dažďa dochádza k jeho samoočišťování.

Dôležitou zložkou termonátěru THERMOWELL sú duté sklenené mikroguličky, ktoré zaisťujú izolačno-reflexné funkciu. Na povrchu stien sa po zaschnutí farby vytvorí súvislá termoreflexné vrstva z týchto guľôčok, ktoré odráža unikajúce teplo späť do obvodového muriva a do vykurovaného priestoru. Výrazne sa tak znižujú náklady na vykurovanie. Tomuto fyzikálnemu javu sa hovorí termoreflexia. je založená na odraze tepelných vĺn, nie na tepelnej izolácii, preto u týchto materiálov pracujeme s úplne odlišnými hodnotami, ako je u bežných tepelných izolantov (súčiniteľ tepelného odporu W / m2 x K). V tomto prípade uvádzame percentuálne množstvo zachyteného tepelného žiarenia, ktoré neunikne cez obvodovú konštrukciu z vykurovaného priestoru smerom von. Termoizolačný náter THERMOMAX EXTRA je schopný zachytiť 87% tohto tepelného žiarenia.

Niekoľko presvedčivých argumentov, prečo si zaobstarať THERMOMAX EXTRA:

Silikónový náter s vysokým termoizolačným účinkom
· Extra silný, extra odolný, extra účinný
· V zimnom období výrazne znižuje náklady na vykurovanie
· V letnom období zamedzuje prehrievanie vnútorných priestorov
· Vonkajšie i vnútorné použitie
· V interiéri zvyšuje povrchovú teplotu stien, čím účinne bráni zrážaniu vlhkosti na stenách a aktívne tak zamedzuje možnosti vzniku plesní
· V exteriéri aktívne zabraňuje výskytu rias, machov a plesní na vonkajších omietkach, bráni usadzovaniu nečistôt, má samočistiacu schopnosť (efekt lotosového listu)
· Aktívne sanuje konštrukčné chyby stavby (tepelné mosty)
· Zvyšuje tepelnú pohodu, priestor sa oveľa rýchlejšie vykúri
· Vysoká odolnosť proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu, garancia stálofarebnosti
· Vysoká mechanická odolnosť, plne umývateľný náter
· Veľmi jednoduchá aplikácia, zvládne priemerný kutil
· Veľmi rýchla návratnosť obstarávacích nákladov (do 3 rokov)


Stav skladu: Skladom
Termoizolačný náter  THERMOMAX EXTRA 18 kgTermoizolační nátěr v 18kg balení, vhodný pro použití..
83,49€ 78,65€ Bez DPH:65,00€
Stav skladu: Skladom
Termoizolačný náter  THERMOMAX EXTRA 18 kgTermoizolační nátěr v 18kg balení, vhodný pro použití..
274,67€ Bez DPH:227,00€
Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)
Update cookies preferences