Menu
Your Cart

Antibakterialna Interiérová maľba s odolnosťou voči plesniam

Antibakterialna Interiérová maľba s odolnosťou voči plesniam

Obávate sa nebezpečných plesní a baktérií? Trápi Vás alergia, alebo častý výskyt vírusových ochorení? Pracujete v prostredí so zvýšenou vlhkosťou (kuchyne, práčovne, a pod.) Alebo v zdravotníctve, kde sa to hemží rôznymi vírusmi a baktériami? Tak práve pre Vás je tu interiérová maľba THERMOWELL s antialergénny a bakteriálne odolnosťou a odolnosťou voči plesniam.

Interiérová maľba THERMOWELL je vysoko kvalitná, umývateľná náterová hmota s vynikajúcou krycou schopnosťou. Maľba je vyrobená na báze nanotechnológie a obsahuje ióny striebra, ktoré zničí až 99,99% vírusov, baktérií a plesní. Vďaka tomu sa veľmi výrazne znižuje výskyt vírusových ochorení a alergických ťažkostí. To ocenia najmä rodičia malých detí, detská zariadenia (školy, škôlky), zdravotnícke zariadenia a majitelia firiem s väčším počtom zamestnancov.

Práca s našimi nátermi je naozaj radosť. Sú vodou riediteľné, veľmi jednoduchá a rýchla aplikácia. Nátery THERMOWELL nemajú žiadny nepríjemný zápach, pri zasychaní neuvoľňujú žiadne škodlivé výpary. Sú 100% ekologické.

Skladom sú dostupné v základnej snehovo bielej farbe. Je však možné individuálne tónovanie pomocou bežne dostupných prípravkov do rôznych farebných odtieňov, alebo si môže objednať natónovaný náter priamo u nás. Vzorkovník farebných odtieňov nájdete tu. Dodacia lehota tónovaných náterov je cca 10 dní.

Výskumné projekty z poslednej doby preukázali, že interiérové steny sú útočiskom mnohých druhov baktérií, z ktorých je značná časť pre ľudské zdravie škodlivá alebo nebezpečná. Pri priamom, ale i nepriamom kontakte s takto infikovanými stenami môže ľahko dôjsť k nákaze. Aplikácia nášho náteru je v tomto prípade veľmi účinnou prevenciou v boji s týmito mikroorganizmami. Ničí 99,99% baktérií a plesní. Tým zabezpečujú zdravé, bezpečné a hygienické prostredie. Vyrobené na báze nanotechnológie v kombinácii s využitím iónov striebra.

INTERIÉROVÁ MALBA THERMOWELL
Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci:

Uchovávajte uzamknutý a mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí dôkladne vypláchnuť vodou a vyhľadať lekársku pomoc. Pri používaní nejedzte, nepite a nefajčite. Noste vhodný ochranný odev a ochranné rukavice. Zasiahnutú pokožku umyť vodou a mydlom, ošetriť regeneračným krémom. Dbajte na úradné predpisy, príslušné normy, smernice pre spracovanie a bezpečnostného listu.
Ošetrený výrobok obsahuje biocídne výrobky s antibakteriálnymi a protiplesňovými vlastnosťami.
Účinné látky: silver chlorid, 2-octylizotiazol-3 (2H) pyrition zinočnatý, 3-jód-2 propynyl butylkarbamát a oxid zinočnatý.

Dátum výroby, číslo šarže, farebný odtieň a hmotnosť sú uvedené na veku obale Podľa smernice EP a R 2004/42 / ES a Vyhlášky MŽP SR č. 127/2011 Zb. limitná hodnota.
U penetračného náteru a laku je obsah účinných látok a VOC nízky a tieto opatrenia sa na nich nevzťahujú.

technicky-list.pdf PDF

výhody:

     vodou riediteľné
     jednoduchá a rýchla aplikácia
     odolné voči plesniam a baktériám
     umývateľné, oteruvzdorné a paropriepustné
     garancia stálofarebnosti
     vyrobené na báze nanotechnológie s využitím iónov striebra
     zaistí zdravé, bezpečné a hygienické prostredie
     znižuje výskyt vírusových ochorení
     vhodné pre deti, astmatikov, alergikov a chronicky choré osoby
     100% ekologické

Práca s našimi nátermi je naozaj radosť. vodou riediteľné, veľmi jednoduchá a rýchla aplikácia. Nátery THERMOWELL nemajú žiadny nepríjemný zápach, pri zasychaní neuvoľňujú žiadne škodlivé výpary. 100% ekologické.Stav skladu: Skladom
Antibakterialna  Interiérová maľba  7kg s odolnosťou voči plesniamlen pre interiér, vhodná..
68,97€ 65,34€ Bez DPH:54,00€
Stav skladu: Skladom
Antibakterialna Interiérová maľba 25kg s odolnosťou voči plesniamlen pre interiér, vhodná pre alergi..
219,01€ 212,96€ Bez DPH:176,00€
Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)
Update cookies preferences