Menu
Your Cart

Standart


Rychlorozkládací nožnicové stany STANDART

Rychlorozkládací nožnicové stany sú najrýchlejšie zostaviteľné stany na našom trhu. Postavíte ho v priebehu 2 minút. Potom podľa Vašej potreby zavesíte požadované bočnice a vchod. Vďaka tomu sú najpoužívanejším systémom u vystavovateľov, predajcov a reklamných agentúr.
Stany sa používajú predovšetkým ako veľtržné a výstavné stánky, predajné stánky, catering, pri politických mítingoch a rôznych slávnostiach, ako zázemie pre športovcov pri vonkajších súťažiach, ale aj ako záhradné altány, párty stany, mobilné garáže a sklady.

Rychlozozkládací nožnicové stany STANDARD sú určené pre nenáročných užívateľov k občasnému rozloženie a zloženie stanu. Používajú sa predovšetkým ako záhradný altány, príležitostné párty stany, predajné a veľtržné stánky. Tieto stany používajú aj športové kluby ako zázemie pre športovcov. Veľmi obľúbené sú u dobrovoľných hasičov, ktorí ich používajú ako zázemie na hasičských súťažiach.
Základom stanu STANDRARD je 2mm oceľová nožnicová konštrukcia s plastovými kĺbmi. Strecha, bočnice a vchod sú vyrobené z 280g vodeodolného materiálu. Súčasťou balenia je kotviace sada pre nespevnený terén a úložný vak na prenášanie.
Stany je možné dodať aj v prevedení altánok, t.j. bez sady bočníc a vchodu (iba oceľová nožnicová konštrukcia + strecha), cena je potom o 25% nižší, než ak cena kompletného stanu.

Ku všetkým stanom dodávame náhradné diely.

Dostupné farby:     

Rozloženo do 2 minut :

STANDART  2mm oceľová konštrukcia s plastovými kĺbmi, strecha, bočnice a vchod z 280g vodeodolného materiálu, kotviace sada a vak na prenášanie. Určené pre nenáročných užívateľov.

       

Stav skladu: Skladom
Model štandard - 3m x 3m, vrátane 4 stien, 280 g vodeodolná strecha + opláštenie, 2mm oceľová konštr..
689,70€ Bez DPH:570,00€
Stav skladu: Skladom
Model štandard -4,5m x 3m, vrátane 4 stien 280 g vodeodolná strecha + opláštenie, 2mm oceľová konš..
992,20€ Bez DPH:820,00€
Stav skladu: Skladom
Model standard 6m x 3m, včetně 5 stěn, 280 g voděodolná střecha + opláštění, 2mm ocelová konstrukc..
925,65€ Bez DPH:765,00€
Náhradné zaviažie na ukotvenie stanu
Novinka
Stav skladu: Skladom
Náhradné zaviažie na ukotvenie stanu Sada obsahuje dva kusy zaváža, k stanu potrebujete dve sady. ..
96,80€ Bez DPH:80,00€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)
Update cookies preferences