Menu
Your Cart

Skleníky GARDENTHERM PRO

Skleníky GARDENTHERM PRO sú skleníky najvyššej kvality, ktorou sa radí medzi PROFI výrobkami (nemecká výroba).

Tieto skleníky majú unikátny patentovaný systém konštrukčných profilov, skvelé tepelno-izolačné vlastnosti, ale aj veľmi vysokú mechanickú odolnosť a odolnosť proti poveternostným vplyvom (krúpy, vietor, sneh, mráz)

Robustná hliníková konštrukcia a výplňový komôrkový polykarbonát o sile 6mm s dvojnásobnou ÚV ochranou. Vďaka týmto materiálom majú nielen skvelé tepelno-izolačné vlastnosti, ale aj veľmi vysokú mechanickú odolnosť a odolnosť proti poveternostným vplyvom (krúpy, vietor, sneh, mráz). Tieto skleníky majú unikátny patentovaný systém konštrukčných profilov, ktorý umožní nielen dokonalé priľnutie všetkých spojov, ale aj ich špičkovú tuhosť. Tuhosť celej konštrukcie je navyše umocnená masívnymi vzperami, ktoré sú skrutkované na vnútornú stranu konštrukcie.

Skleníky je možné osadiť buď na pripravené základy a alebo bezzákladová formou pomocou robustnej hliníkovej základne. Hliníková základňa je voliteľné príslušenstvo, JE NA OBJEDNÁVKU.
Ak chcete odolný skleník s dlhou životnosťou a takmer nulovou údržbou, tak skleníky radu GARDENTHERM PRO sú jasnou voľbou. Minimálna životnosť konštrukcia je 45 rokov.

Voliteľné príslušenstvo-
Hliníková základňa ceník

Skleník G2
Skleník G3 - 75,00 Eur + DPH
Skleník G4 - 79,00 Eur + DPH
Skleník G5 - 83,00 Eur + DPH
Skleník G6 - 87,00 Eur + DPH

Automatické otvárače okna sú voliteľné príslušenstvo a cena je 47,00 EUR + DPH.
GARDENTHERM 4              GARDENTHERM 3             GARDENTHERM 6            

Stav skladu: na objednávku
Automatický otvárač strešných okienAutomaticky otvára strešné okno podľa vnútornej teploty a udržiav..
56,87€ Bez DPH:47,00€
Zobrazené 1 až 1 z 1 (1 stránok)
Update cookies preferences